Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →“Rozbudowa Infrastruktury - Linia CI/CD”
Zamawiający Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „“Rozbudowa Infrastruktury - Linia CI/CD””. Termin składania ofert minął 15 lipca 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 15 lipca 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
15 czerwca 2026
Termin ofert: 15 lipca 2026 11:00 - Sprostowanie
06 lipca 2026
Nowy termin: 11 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 408937-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 sierpnia 2026
Nowy termin: 14 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 463168-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 sierpnia 2026
Nowy termin: 19 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 548580-2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy |
| NIP | 5210417157 |
| Adres | ul. Kolska 12, 01-045 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | “Rozbudowa Infrastruktury - Linia CI/CD” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48820000-2 - Serwery |
| Dodatkowe kody CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy | 1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania; 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu 2. Wykluczeniu z postępowania podlegają Wykonawcy, wobec których zachodzą okoliczności określone w: 1) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, art. 109 ust. 1 Ciąg dalszy opisu wymaganych dokumentów w zakresie potwierdzenia braku podstaw wykluczenia. d) zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpi |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-15 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.