Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2024-07-05 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

„Usługa ochrony osób i mienia realizowana w formie bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów i urządzeń stanowiących jego wyposażenie w kompleksach wojskowych administrowanych przez 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie (zamówienie z podziałem na 9 części)”

Zamawiający 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie (Nowa Dęba, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Usługa ochrony osób i mienia realizowana w formie bezpośredniej ochrony fizycznej…”. Termin składania wniosków minął 6 sierpnia 2024, 09:00.

Otwórz na TED
Termin składania wniosków
6 sierpnia 2024, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 588 079 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie

Miejscowość

Nowa Dęba

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

„Usługa ochrony osób i mienia realizowana w formie bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów i urządzeń stanowiących jego wyposażenie w kompleksach wojskowych administrowanych przez 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie (zamówienie z podziałem na 9 części)”

Główny Kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Część nr LOT-0001

Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Nowa Dęba ul. A. Krzywoń 1,

Część nr LOT-0002

Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Lipa

Część nr LOT-0003

Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Mielec

Część nr LOT-0004

Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Sandomierz oraz m.Radoszki

Część nr LOT-0005

Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Suków

Część nr LOT-0006

Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Kielce (CPdMZ)

Część nr LOT-0007

Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Kielce (WCR, WBE,CWCR,Pracownia)

Część nr LOT-0008

Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Busko-Zdrój

Część nr LOT-0009

Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Kielce (ul. Mielczarskiego) w. m. Ostrowiec, w m. Czyżów

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

1. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości w zakresie: 1) część 1 : 640 000,00 2) część 2 : 38 000,00 3) część 3 : 8 000,00 4) część 4 : 200 000,00 5) część 5 : 145 000,00 6) część 6 : 180 000,00 7) część 7 : 36 000,00 8) część 8 : 7 900,00 9) część 9 : 290 000,00 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 3. Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na numer rachunku 39 1010 1528 0019 1913 9120 1000 z dopiskiem "Wadium nr ref. OB1/2024” Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego. 4. Wadium wnoszone w formie poręczeń lub gwarancji musi spełniać co najmniej poniższe wymagania: 1) musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę określone w ustawie z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, bez potwierdzania tych okoliczności; 2) z jej treści powinno jednoznacznej wynikać zobowiązanie gwaranta do zapłaty całej kwoty wadium; 3) powinno być nieodwołalne i bezwarunkowe oraz płatne na pierwsze żądanie; 4) termin obowiązywania poręczenia lub gwarancji nie może być krótszy niż termin związania ofertą (z zastrzeżeniem, iż pierwszym dniem związania ofertą jest dzień składania ofert); 5) w treści poręczenia lub gwarancji powinna znaleźć się nazwa oraz numer referencyjny postępowania; 6) beneficjentem poręczenia lub gwarancji jest 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie, ul. Anieli Krzywoń 1 39-460 Nowa Dęba; 7) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający wymaga aby poręczenie lub gwarancja obejmowała swą treścią (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 8) musi zostać złożone w postaci elektronicznej, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę poręczenia lub gwarancji; 5. W przypadku wniesienia wadium w formie poręczeń lub gwarancji - wymaga się złożenia oryginału dokumentu w formie elektronicznej. 6. Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium lub wniesie w sposób nieprawidłowy lub nie utrzyma wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złoży wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp, zostanie odrzucona. 7. Zasady zwrotu oraz okoliczności zatrzymania wadium określa ustawa z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura ograniczona

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek ani zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
Warunkiem zapłaty za wykonane zamówienie i wystawienia faktury jest sporządzenie protokołu odbioru.
Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek ani zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
Warunkiem zapłaty za wykonane zamówienie i wystawienia faktury jest sporządzenie protokołu odbioru.
Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek ani zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
Warunkiem zapłaty za wykonane zamówienie i wystawienia faktury jest sporządzenie protokołu odbioru.
Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek ani zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
Warunkiem zapłaty za wykonane zamówienie i wystawienia faktury jest sporządzenie protokołu odbioru.
Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek ani zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
Warunkiem zapłaty za wykonane zamówienie i wystawienia faktury jest sporządzenie protokołu odbioru.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
588 079 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 465 865 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 174 314 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
588 079 zł
Górny kwartyl
1 465 865 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.