USŁUGA CAŁODOBOWEJ OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA
Zamawiający 18 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Wejherowo, Pomorskie) prowadzi postępowanie „USŁUGA CAŁODOBOWEJ OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA”. Termin składania wniosków upływa 5 października 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania wniosków
- 5 października 2026, 09:0031d 23h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 588 079 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=502, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 września 2026
Termin ofert: 5 października 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 5 października 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 01.02.2027 – 31.01.2030.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: USŁUGA CAŁODOBOWEJ OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA.
- 5
RyzykoWadium: 600.000,00 PLN.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 18 Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| NIP | 5882404534 |
| Adres | ul. Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo |
| Region (NUTS) | PL633 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | USŁUGA CAŁODOBOWEJ OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79710000-4 - Usługi ochroniarskie |
Warunki udziału w postępowaniu
- Wadium — ZADANIE 1: świadczenie usług ochrony osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną Wykonawcy kompleksów wojskowych (terenów, obiektów, urządze
- Na etapie składania ofert Zamawiający będzie wymagał od wykonawców wniesienia wadium w wysokości: dla Zadania 1 – 600.000,00 zł; dla Zadania 2 – 1.100.000,00 zł; dla Zadania 3 – 600.000,00 zł; dla Zadania 4 – 900.000,00 zł; Na etapie składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu Wykonawcy nie wnoszą wadium. Do wniesienia wadium będą zobowiązani będą jedynie wykonawcy zaproszeni przez
- Wadium — ZADANIE 2: świadczenie usług ochrony osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną Wykonawcy kompleksów wojskowych (terenów, obiektów, urządze
- Na etapie składania ofert Zamawiający będzie wymagał od wykonawców wniesienia wadium w wysokości: dla Zadania 1 – 600.000,00 zł; dla Zadania 2 – 1.100.000,00 zł; dla Zadania 3 – 600.000,00 zł; dla Zadania 4 – 900.000,00 zł; Na etapie składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu Wykonawcy nie wnoszą wadium. Do wniesienia wadium będą zobowiązani będą jedynie wykonawcy zaproszeni przez
- Wadium — ZADANIE 3: świadczenie usług ochrony osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną Wykonawcy kompleksów wojskowych (terenów, obiektów, urządze
- Na etapie składania ofert Zamawiający będzie wymagał od wykonawców wniesienia wadium w wysokości: dla Zadania 1 – 600.000,00 zł; dla Zadania 2 – 1.100.000,00 zł; dla Zadania 3 – 600.000,00 zł; dla Zadania 4 – 900.000,00 zł; Na etapie składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu Wykonawcy nie wnoszą wadium. Do wniesienia wadium będą zobowiązani będą jedynie wykonawcy zaproszeni przez
- Wadium — ZADANIE 4: świadczenie usług ochrony osób i mienia przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną Wykonawcy kompleksów wojskowych (terenów, obiektów, urządze
- Na etapie składania ofert Zamawiający będzie wymagał od wykonawców wniesienia wadium w wysokości: dla Zadania 1 – 600.000,00 zł; dla Zadania 2 – 1.100.000,00 zł; dla Zadania 3 – 600.000,00 zł; dla Zadania 4 – 900.000,00 zł; Na etapie składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu Wykonawcy nie wnoszą wadium. Do wniesienia wadium będą zobowiązani będą jedynie wykonawcy zaproszeni przez
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg ograniczony |
| Termin składania wniosków o dopuszczenie | 2026-10-05 09:00 |
Informacje dodatkowe
Wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu oraz oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp sporządza się: w postaci pisemnej (papierowej) opatrzone własnoręcznym czytelnym podpisem, w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym (forma rekomendowana przez Zamawiającego) - zgodnie z opisem przedmiotu składania wniosku udostępnionym na platformie zakupowej:https://platformazakupowa.pl/transakcja/1367848
Wynagrodzenie za zrealizowany przedmiot umowy Wykonawca otrzyma w formie polecenia przelewu z rachunku bankowego Zamawiającego na rachunek bankowy Wykonawcy wskazany na fakturze w terminie do 30 dni od daty otrzymania kompletu dokumentów.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.