„Usługa ochrony osób i mienia realizowana w formie bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów i urządzeń stanowiących jego wyposażenie w kompleksach wojskowych administrowanych przez 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie (zamówienie z podziałem na 9 części)”
Zamawiający 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie (Nowa Dęba, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Usługa ochrony osób i mienia realizowana w formie bezpośredniej ochrony fizycznej…”. Termin składania wniosków minął 12 sierpnia 2024, 09:00. Planowany budżet: 60 404 462 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 60 404 462 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania wniosków
- 12 sierpnia 2024, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=289, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 lipca 2024
Termin ofert: 6 sierpnia 2024 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 lipca 2024
Zmienia wersję 408194-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
02 sierpnia 2024
Nowy termin: 12 sierpnia 2024 09:00Zmienia wersję 453295-2024
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa ochrony osób i mienia realizowana w formie bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów i urządzeń stanowiących jego wyposażenie w kompleksach wojskowych….
- 2
RyzykoWadium: 1 PLN.
- 3
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 60 404 462,46 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie |
| Miejscowość | Nowa Dęba |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Usługa ochrony osób i mienia realizowana w formie bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów i urządzeń stanowiących jego wyposażenie w kompleksach wojskowych administrowanych przez 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie (zamówienie z podziałem na 9 części)” |
| Główny Kod CPV | 79710000-4 - Usługi ochroniarskie |
| Część nr LOT-0001 | Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Nowa Dęba ul. A. Krzywoń 1, |
| Część nr LOT-0002 | Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Lipa |
| Część nr LOT-0003 | Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Mielec |
| Część nr LOT-0004 | Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Sandomierz oraz m.Radoszki |
| Część nr LOT-0005 | Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Suków |
| Część nr LOT-0006 | Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Kielce (CPdMZ) |
| Część nr LOT-0007 | Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Kielce (WCR, WBE,CWCR,Pracownia) |
| Część nr LOT-0008 | Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Busko-Zdrój |
| Część nr LOT-0009 | Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej w formie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia w kompleksie wojskowym w m. Kielce (ul. Mielczarskiego) w. m. Ostrowiec, w m. Czyżów |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości w zakresie: 1) część 1 : 640 000,00 2) część 2 : 38 000,00 3) część 3 : 8 000,00 4) część 4 : 200 000,00 5) część 5 : 145 000,00 6) część 6 : 180 000,00 7) część 7 : 36 000,00 8) część 8 : 7 900,00 9) część 9 : 290 000,00 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 3. Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na numer rachunku 39 1010 1528 0019 1913 9120 1000 z dopiskiem "Wadium nr ref. OB1/2024” Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego. 4. Wadium wnoszone w formie poręczeń lub gwarancji musi spełniać co najmniej poniższe wymagania: 1) musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę określone w ustawie z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, bez potwierdzania tych okoliczności; 2) z jej treści powinno jednoznacznej wynikać zobowiązanie gwaranta do zapłaty całej kwoty wadium; 3) powinno być nieodwołalne i bezwarunkowe oraz płatne na pierwsze żądanie; 4) termin obowiązywania poręczenia lub gwarancji nie może być krótszy niż termin związania ofertą (z zastrzeżeniem, iż pierwszym dniem związania ofertą jest dzień składania ofert); 5) w treści poręczenia lub gwarancji powinna znaleźć się nazwa oraz numer referencyjny postępowania; 6) beneficjentem poręczenia lub gwarancji jest 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie, ul. Anieli Krzywoń 1 39-460 Nowa Dęba; 7) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający wymaga aby poręczenie lub gwarancja obejmowała swą treścią (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 8) musi zostać złożone w postaci elektronicznej, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę poręczenia lub gwarancji; 5. W przypadku wniesienia wadium w formie poręczeń lub gwarancji - wymaga się złożenia oryginału dokumentu w formie elektronicznej. 6. Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium lub wniesie w sposób nieprawidłowy lub nie utrzyma wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złoży wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp, zostanie odrzucona. 7. Zasady zwrotu oraz okoliczności zatrzymania wadium określa ustawa z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura ograniczona |
Informacje dodatkowe
Warunkiem zapłaty za wykonane zamówienie i wystawienia faktury jest sporządzenie protokołu odbioru.
Warunkiem zapłaty za wykonane zamówienie i wystawienia faktury jest sporządzenie protokołu odbioru.
Warunkiem zapłaty za wykonane zamówienie i wystawienia faktury jest sporządzenie protokołu odbioru.
Warunkiem zapłaty za wykonane zamówienie i wystawienia faktury jest sporządzenie protokołu odbioru.
Warunkiem zapłaty za wykonane zamówienie i wystawienia faktury jest sporządzenie protokołu odbioru.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.