- Umowa zawartaCzęść 16Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty6720 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 5Erbe Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty643 454 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6Erbe Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty473 140 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2MEDOK OLAF KORGEL· GŁGOÓWEKCena wybranej oferty98 250 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3Teleflex Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty65 520 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4MEDICAVERA Sp. z o. o. Dahlhausen Group· SzczecinCena wybranej oferty248 079 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 7Coloplast Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty295 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 8Advance Europe Sp. z o.o. Biuro Techniczno-Handlowe· WarszawaCena wybranej oferty22 850 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 9AKME Pałejko spółka jawna· WarszawaCena wybranej oferty111 500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 13AKME Pałejko spółka jawna· WarszawaCena wybranej oferty190 800 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 12VYGON Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty130 730 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 14Lencomm Trade International Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty37 350 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 17Pajunk Medical Produkte GmbH· GeisingenCena wybranej oferty259 532 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 18NZ TECHNO SP. Z O.O.· WARSZAWACena wybranej oferty17 000 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 19Rovers Polska Sp. z o.o.· PiasecznoCena wybranej oferty17 407 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 20Mikamed Sp. z o. o.· GDAŃSKCena wybranej oferty73 550 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 12 oferty
- UnieważnionaCzęść 10
- UnieważnionaCzęść 11
- UnieważnionaCzęść 15
Dostawa drobnego sprzętu medycznego dla potrzeb USK NR 1 PUM
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa drobnego sprzętu medycznego dla potrzeb USK NR 1 PUM”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 690 883 zł. Złożono 29 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 2 690 883 zł
- Liczba ofert
- 29 ofertłącznie, 20 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=926, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 października 2025
Termin ofert: 24 listopada 2025 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 listopada 2025
Nowy termin: 1 grudnia 2025 08:00Zmienia wersję 687020-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 listopada 2025
Nowy termin: 9 grudnia 2025 08:00Zmienia wersję 765900-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
12 czerwca 2026
29 ofert14 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 29 ofert.
- 3
Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu medycznego podzielona na 20 pakietów.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie |
| NIP | 8522211119 |
| Adres | ul. Unii Lubelskiej 1, 71-252 Szczecin |
| Region (NUTS) | PL424 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa drobnego sprzętu medycznego dla potrzeb USK NR 1 PUM |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 3 839 558 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0016 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0017 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0018 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0019 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0020 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Informacje dodatkowe
- 1.Wykonawca w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym w rozdziale IX i X SWZ składa Jednolity Europejski Dokument Zamówienia w zakresie obejmującym określone przez Zamawiającego kryteria kwalifikacji oraz podstawy wykluczenia z postępowania. Informacje zawarte w JEDZ stanowią dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w rozdziale XII SWZ. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV JEDZ i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV. W zakresie przesłanki wykluczenia, o której mowa w Rozdziale X ust. 4 pkt 1) oraz 3) SWZ, Wykonawca składa oświadczenie w Części III Sekcja D jednolitego dokumentu „Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym”.
JEDZ sporządza się pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Edytowalna wersja JEDZ znajduje się na stronie internetowej Zamawiającego pod adresem: http://spsk1.bip.eur.pl/public/?id=169694
Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny. Może korzystać z narzędzia ESPD https://espd.uzp.gov.pl/ lub innych dostępnych narzędzi lub oprogramowania, które umożliwiają wypełnienie JEDZ i utworzenie dokumentu elektronicznego, w jednym z formatów dopuszczonych w treści SWZ. - 2.Zgodnie z art. 139 ust 1 Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
- 3.W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie JEDZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się
o zamówienie. Oświadczenia te muszą potwierdzać że każdy z Wykonawców wykazuje brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu
w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału
w postępowaniu. - 4.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlegają wykluczeniu z postępowania w okolicznościach wskazanych w ustawie Prawo zamówień publicznych. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu oraz potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez zamawiającego, zamawiający żąda dokumentów określonych w Rozdziale XII i XIV SWZ. Wykonawca składa ofertę w sposób określony w Rozdziale XV SWZ. Dodatkowo Wykonawca zobowiązany jest do złożenia wraz z ofertą dokumentów określonych w Rozdziale XIII SWZ.
- 5.Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w:
- 1)art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U 2025.514 t.j.);
- 2)art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
- 3)art. 6 ust. 6 lit. b) rozporządzenia (UE) 2022/1031 z dnia 23 czerwca 2022 r. w sprawie dostępu wykonawców, towarów i usług z państw trzecich do unijnych rynków zamówień publicznych i koncesji oraz procedur wspierających negocjacje dotyczące dostępu unijnych wykonawców, towarów i usług do rynków zamówień publicznych i koncesji państw trzecich (Instrument Zamówień Międzynarodowych - IZM), w związku z art. 1 ust. 1 rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2025/1197 z dnia 19 czerwca 2025 r. nakładającego środek Instrumentu Zamówień Międzynarodowych ograniczający dostęp wykonawców i wyrobów medycznych pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej do unijnego rynku zamówień publicznych dla wyrobów medycznych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/1031 .
- 6.Zgodnie z art. 106 ust. 1 Ustawy PZP Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych potwierdzających, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania. Wymagane przedmiotowe środki dowodowe zostały opisane w Rozdziale XIV SWZ.
- 7.Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy wczytać na Platformie e-Zamówienia pod adresem:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-59b98a3f-3f16-4ba6-b242-7e3d8c679c50 - 8.Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia.
- 9.Wykonawca składa ofertę sporządzoną pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, tj. opatrzoną kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
- 10.Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia: ocds-148610-59b98a3f-3f16-4ba6-b242-7e3d8c679c50
Zgodnie z art. 106 ust. 1 Ustawy PZP Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych potwierdzających, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania:
Katalog/broszura informacyjna/instrukcja obsługi bądź inny dokument w języku polskim lub przetłumaczony na język polski potwierdzający, że oferowany produkt spełnia wszystkie wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia określonym w SWZ.
Powyższy dokument należy złożyć razem z ofertą . W przypadku braku dokumentu wraz z ofertą, lub złożenia dokumentu niekompletnego Zamawiający na podstawie art. 107 ust. 2 Pzp przewiduje możliwość wezwania wykonawcy do jego złożenia lub uzupełnienia.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.