- Umowa zawartaCzęść 1Towarzystwo Oświatowo-Naukowe "Inter-Wiedza" Sp. z o.o.· OpoleCena wybranej oferty316 030 zł7 ofert
- Umowa zawartaCzęść 2EUR Consulting Sp. z o.o.· Pruszcz GdańskiCena wybranej oferty224 000 zł8 ofert
- Umowa zawartaCzęść 3Towarzystwo Oświatowo-Naukowe "Inter-Wiedza" Sp. z o.o.· OpoleCena wybranej oferty123 200 zł8 ofert
- Umowa zawartaCzęść 4FLISTAL Adrian Flis· KolbuszowaCena wybranej oferty144 500 zł6 ofert
- Umowa zawartaCzęść 5Towarzystwo Oświatowo-Naukowe "Inter-Wiedza" Sp. z o.o.· OpoleCena wybranej oferty163 750 zł6 ofert
- Umowa zawartaCzęść 6Towarzystwo Oświatowo-Naukowe "Inter-Wiedza" Sp. z o.o.· OpoleCena wybranej oferty99 450 zł6 ofert
przeprowadzenie kursów zawodowych cz. II
Zamawiający Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „przeprowadzenie kursów zawodowych cz. II”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 070 930 zł. Złożono 41 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 1 070 930 zł
- Liczba ofert
- 41 ofertłącznie, 6 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 stycznia 2026
Termin ofert: 5 marca 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
12 czerwca 2026
3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: Towarzystwo Oświatowo-Naukowe "Inter-Wiedza" Sp. z o.o. (Opole), EUR Consulting Sp. z o.o. (Pruszcz Gdański) oraz FLISTAL Adrian Flis (Kolbuszowa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 070 930,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Krakowie |
| NIP | 6761687864 |
| Adres | ul. Montelupich 7, 31-155 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | przeprowadzenie kursów zawodowych cz. II |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 7 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 8 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 8 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 6 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 6 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 6 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.