Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego ZK-DZP.262.10.2026
Zamawiający Politechnika Białostocka (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego ZK-DZP.262.10.2026”, wybierając ofertę wykonawcy SYNTIS Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 325 203 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 325 203 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 kwietnia 2026
Termin ofert: 5 maja 2026 10:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
11 czerwca 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy SYNTIS Sp. z o.o. (Grabówka).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 325 203,25 zł.
- 3
OfertyZłożono 3 oferty.
- 4
Przetarg dotyczył dostawy, instalacji, gwarancji oraz przeszkolenia w zakresie sprzętu komputerowego.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Politechnika Białostocka |
| REGON | 000001672 |
| Adres | ul.Wiejska 45a, 15-351 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego ZK-DZP.262.10.2026 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy |
| Dodatkowe kody CPV | 30213100-6 - Komputery przenośne; 30213000-5 - Komputery osobiste; 30231300-0 - Monitory ekranowe; 30232110-8 - Drukarki laserowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.