Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego ZK-DZP.262.10.2026
Zamawiający Politechnika Białostocka (Białystok, Podlaskie) prowadził postępowanie „Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego ZK-DZP.262.10.2026”. Termin składania ofert minął 5 maja 2026, 10:30.
- Termin składania ofert
- 5 maja 2026, 10:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 413 911 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 kwietnia 2026
Termin ofert: 5 maja 2026 10:30 - Wynik: wybrano wykonawcę
11 czerwca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
RyzykoSukcesywna dostawa różnego sprzętu komputerowego, w tym komputerów przenośnych, osobistych, monitorów i drukarek laserowych. Zamówienie obejmuje dostawę, instalację, uruchomienie (jeśli wymagane), udzielenie gwarancji oraz potencjalne szkolenie pracowników.
- 2
ZakresWykonawca musi złożyć jednolite europejskie dokumenty zamówienia (JEDZ) potwierdzające brak podstaw do wykluczenia, zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe wymagania dotyczące sprzętu i usług znajdują się w załączniku nr 2 do SWZ.
- 3
ZakresZamówienie jest częściowo rozbite na loty, a realizacja odbędzie się w regionie Podlaskim (NUTS PL841). Potencjalne ryzyko może dotyczyć braku ujawnionej wartości zamówienia i wymaga szczegółowej analizy dokumentacji przetargowej.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Politechnika Białostocka |
| REGON | 000001672 |
| Adres | ul.Wiejska 45a, 15-351 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego ZK-DZP.262.10.2026 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy |
| Dodatkowe kody CPV | 30213100-6 - Komputery przenośne; 30213000-5 - Komputery osobiste; 30231300-0 - Monitory ekranowe; 30232110-8 - Drukarki laserowe |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Zamawiający w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczeniu wymaga złożenia przez Wykonawcę (na żądanie Zamawiającego): (1) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia
- Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Zamawiający w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczeniu wymaga złożenia przez Wykonawcę (na żądanie Zamawiającego): (1) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówi
- Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Zamawiający w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczeniu wymaga złożenia przez Wykonawcę (na żądanie Zamawiającego): oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JE
- Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2, art. 109 ust. 1 pkt. 2) lit. a), b), c), pkt 3) ustawy - Prawo zamówień publicznych. Zamawiający w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczeniu wymaga złożenia przez Wykonawcę (na żądanie Zamawiającego): (1) oświadczenia o niepodleganiu wyklucz
- Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Zamawiający w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczeniu wymaga złożenia przez Wykonawcę (na żądanie Zamawiającego): (1) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia
- Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 i ust. 2 ustawy - Prawo zamówień publicznych; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; Zamawiający w celu potwier
- Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Zamawiający w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczeniu wymaga złożenia przez Wykonawcę (na żądanie Zamawiającego): (1) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia
- Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Zamawiający w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczeniu wymaga złożenia przez Wykonawcę: (1) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ); (2) informacji
- Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Zamawiający w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczeniu wymaga złożenia przez Wykonawcę (na żądanie Zamawiającego): (1) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówi
- Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Zamawiający w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczeniu wymaga złożenia przez Wykonawcę (na żądanie Zamawiającego): (1) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówi
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-05 10:30 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.