Konsorcjum, pozostali wykonawcy: VINCI Facilities Polska Sp. z o.o.
Obsługa Techniczna obiektów będących w użytkowaniu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
Zamawiający Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Obsługa Techniczna obiektów będących w użytkowaniu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie”, wybierając 2 wykonawców. Cena wybranej oferty: 6 586 865 zł. Złożono 2 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 6 586 865 zł
- Liczba ofert
- 2 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1484, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 stycznia 2025
Termin ofert: 28 lutego 2025 11:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
18 lutego 2025
Nowy termin: 7 marca 2025 11:00Zmienia wersję 48708-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
13 czerwca 2025
2 oferty2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: WARBUD Spółka Akcyjna (Warszawa) oraz VINCI Facilities Polska Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 6 586 865,25 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Obsługa Techniczna obiektów będących w użytkowaniu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie |
| Główny Kod CPV | 50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych |
| Część nr LOT-0001 | Obsługa Techniczna obiektów będących w użytkowaniu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.