- Umowa zawartaCzęść 31ANMAR Sp. z o.o.· TychyCena wybranej oferty23 995 zł
- Umowa zawartaCzęść 32Becton Dickinson Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty31 995 zł
- Umowa zawartaCzęść 33Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Nowy TomyślCena wybranej oferty122 804 zł
- Umowa zawartaCzęść 34Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty157 932 zł
- UnieważnionaCzęść 35
- Umowa zawartaCzęść 36OSS sp. z o.o.· GdańskCena wybranej oferty49 200 zł
- Umowa zawartaCzęść 37Billmed Sp.zo.o.· WarszawaCena wybranej oferty52 080 zł
- Umowa zawartaCzęść 38Billmed Sp.zo.o.· WarszawaCena wybranej oferty40 950 zł
- Umowa zawartaCzęść 39Lencomm Trade International spółka z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty92 625 zł
- Umowa zawartaCzęść 40KD Medical Polska Sp. z o.o.· Bielsko-BiałaCena wybranej oferty62 480 zł
40-PN-25 Wyroby medyczne jednorazowego użycia
Zamawiający Szpital Miejski w Gliwicach Sp. z o.o. (Gliwice, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „40-PN-25 Wyroby medyczne jednorazowego użycia”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 634 061 zł.
- Łączna wartość ofert
- 634 061 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2730, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~5,6 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 września 2025
Termin ofert: 6 października 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 stycznia 2026
8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 stycznia 2026
11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 stycznia 2026
9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 stycznia 2026
6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 stycznia 2026
10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
19 stycznia 2026
11 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem