- Umowa zawartaCzęść 61ZARYS International Sp. z o.o.· ZabrzeCena wybranej oferty5555 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 62Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2070 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 631 oferta
- Umowa zawartaCzęść 64SINMED Sp. z o.o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty3115 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 65MEDIMA Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty3900 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 661 oferta
- Umowa zawartaCzęść 67RowLAM Sp. z o.o.· KaliszCena wybranej oferty5640 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 68Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.· PabianiceCena wybranej oferty20 531 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 69SINMED Sp. z o.o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty10 055 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 70Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty25 036 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 71BERYL MED POLAND Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty5200 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 72ANMAR Sp. z o.o.· TychyCena wybranej oferty107 847 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 73
- Umowa zawartaCzęść 74ANMAR Sp. z o.o.· TychyCena wybranej oferty103 365 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 75ZARYS International Sp. z o.o.· ZabrzeCena wybranej oferty13 291 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 76Balton Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty4450 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 77Varimed Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty4968 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 78Varimed Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty5650 zł2 oferty
- UnieważnionaCzęść 79
- Umowa zawartaCzęść 80ZARYS International Sp. z o.o.· ZabrzeCena wybranej oferty11 177 zł1 oferta
Zakup wraz z dostawą artykułów medycznych III
Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej (Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup wraz z dostawą artykułów medycznych III”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 331 850 zł. Złożono 23 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 331 850 zł
- Liczba ofert
- 23 ofertłącznie, 20 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
11 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 listopada 2025
Termin ofert: 30 grudnia 2025 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 grudnia 2025
Nowy termin: 15 stycznia 2026 08:00Zmienia wersję 785017-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 grudnia 2025
Zmienia wersję 860688-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 stycznia 2026
Nowy termin: 21 stycznia 2026 08:00Zmienia wersję 867794-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 maja 2026
33 ofert13 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 maja 2026
29 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 maja 2026
28 ofert13 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 maja 2026
30 ofert11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 maja 2026
39 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 maja 2026
6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
29 maja 2026
23 ofert11 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 23 ofert.
- 3
KryteriaJedynym kryterium oceny ofert była cena, a tryb udzielenia zamówienia to przetarg nieograniczony.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej |
| NIP | 8711536472 |
| Adres | ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska |
| Region (NUTS) | PL217 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup wraz z dostawą artykułów medycznych III |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141620-2 - Zestawy medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0016 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0017 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0018 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0019 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0020 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie | - art. 108 ust. 1 ustawy Pzp. - art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. (Dz.U. z 2022 r. poz. 835 ze zm.) o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; - art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1). PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE 1. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy Zamawiający przed udzieleniem zamówienia, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni terminie aktualnych na dzień złożenia następujących oświadczeń i dokumentów: 1.1. informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 4 ustawy Pzp, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; a) jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast informacji z Krajowego Rejestru Karnego – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, b) dokument, o którym mowa w pkt 1.1. lit. a), powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem, c) jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 1.1. lit. a), lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć; 1.2. oświadczenia o przynależności / braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej składane na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ; 1.3. oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ. 1.4. oświadczenia Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022 r., poz. 835) oraz niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576 – zgodnie z załącznikiem nr 6 do SWZ. 2. Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile Wykonawca wskazał w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy Pzp, dane umożliwiające dostęp do tych środków. 3. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia podmiotowych środków dowodowych, które Zamawiający posiada, jeżeli Wykonawca wskaże te środki oraz potwierdzi ich prawidłowość i aktualność. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1.1. nie podlegają wykluczeniu, 1.2. spełniają następujące warunki dotyczące: 1.2.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie 1.2.2. uprawnień do przeprowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie 1.2.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie 1.2.4. zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).