Konkurs nieograniczony, jednoetapowy na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej „XYLOPOLIS” – Centrum Sztuki i Nauki o Drewnie przy ul. Doc. Adama Dowgirda w Hajnówce
Zamawiający Województwo Podlaskie (Białystok, Podlaskie) prowadził postępowanie „Konkurs nieograniczony, jednoetapowy na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej…”. Termin składania ofert minął 21 sierpnia 2026, 18:00. Planowany budżet: 35 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 35 000 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 21 sierpnia 2026, 18:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=602, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Konkurs (UE)Bieżące
29 maja 2026
Termin ofert: 21 sierpnia 2026 18:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Województwo Podlaskie |
| NIP | 5422542016 |
| Adres | ul. M. Curie - Skłodowskiej 14, 15-097 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Konkurs nieograniczony, jednoetapowy na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej „XYLOPOLIS” – Centrum Sztuki i Nauki o Drewnie przy ul. Doc. Adama Dowgirda w Hajnówce |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71000000 |
| Dodatkowe kody CPV | 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne; 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu; 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego; 71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-21 18:00 |
Informacje dodatkowe
Termin składania prac konkursowych oraz zgłoszenia do udziału w konkursie:
Data: 21/08/2026 (dd/mm/rrrr) Czas lokalny: 18:00
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.