Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa i montaż stacjonarnych automatów biletowych (biletomatów) w ramach Przebudowy infrastruktury przystankowej realizowanej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”
Zamawiający Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu (Radom, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa i montaż stacjonarnych automatów biletowych (biletomatów) w ramach Przebudowy…”. Termin składania ofert minął 1 czerwca 2026, 09:00. Wadium: 27 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 27 000 zł
- Termin składania ofert
- 1 czerwca 2026, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=473, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 marca 2026
Termin ofert: 27 kwietnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 kwietnia 2026
Zmienia wersję 195393-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 maja 2026
Nowy termin: 11 maja 2026 07:00Zmienia wersję 270164-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 maja 2026
Nowy termin: 25 maja 2026 09:00Zmienia wersję 313486-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 maja 2026
Nowy termin: 1 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 348870-2026
- Sprostowanie
10 czerwca 2026
Nowy termin: 12 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 365188-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresKupowane są 16 stacjonarnych biletomatów z pełną integracją z lokalnym systemem Radomskiej Karty Miejskiej (obsługa biletów papierowych, doładowań e-portmonetki, kodowanie biletów okresowych i synchronizacja z zakupami online), kluczowy warunek to kompatybilność z istniejącymi systemami sprzedaży i płatności MZDiK, których specyfikacja nie jest podana w ogłoszeniu.
- 2
ZakresOprócz dostawy i montażu wymagane jest przeprowadzenie szkoleń dla pracowników MZDiK (obsługa systemu karty miejskiej) oraz serwis gwarancyjny przez cały 7-miesięczny okres trwania umowy, w tym przeglądy i konserwacja urządzeń.
- 3
ZakresMontaż obejmuje 16 przystanków w Radomiu, ale przyłącza elektryczne realizuje inny wykonawca, oznacza to konieczność koordynacji z trzecią stroną przy instalacji, bez wpływu na termin lub zakres Twoich prac.
- 4
ZakresDokumentacja powykonawcza musi zawierać schematy, instrukcje i certyfikaty, jej brak lub niekompletność może być podstawą do kar umownych, choć ich wysokość nie jest podana w ogłoszeniu.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu |
| REGON | 141100028 |
| Adres | ul. Traugutta 30/30A, 26-600 Radom |
| Region (NUTS) | PL921 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa i montaż stacjonarnych automatów biletowych (biletomatów) w ramach Przebudowy infrastruktury przystankowej realizowanej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 42933000-5 - Automaty sprzedające |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 27.000,00 PLN (słownie: dwadzieścia siedem tysięcy złotych). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-01 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →