Zimowe utrzymanie ulic miasta Radomia – rejon II
Zamawiający Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu (Radom, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Zimowe utrzymanie ulic miasta Radomia – rejon II”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 09:00. Wadium: 22 500 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 708 300 zł
- Wadium
- 22 500 zł
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 09:005d 14h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 sierpnia 2026
Termin ofert: 8 września 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 sierpnia 2026
Zmienia wersję 543607-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 8 września 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 15.10.2026 – 14.04.2027.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zimowe utrzymanie ulic miasta Radomia – rejon II.
- 5
RyzykoWadium: 22 500,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2023, 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe INTERBUD Sp. z o.o.
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 25% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 1,6 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu |
| REGON | 141100028 |
| Adres | ul. Traugutta 30/30A, 26-600 Radom |
| Region (NUTS) | PL921 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zimowe utrzymanie ulic miasta Radomia – rejon II |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90620000-9 - Usługi odśnieżania |
| Dodatkowe kody CPV | 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 22.500,00 PLN (słownie: dwadzieścia dwa tysiące pięćset złotych). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-08 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.