AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Świadczenie usług sprzętowo-transportowych przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie powiatu buskiego w sezonie zimowym 2026/2027”

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Busku -Zdroju (Busko-Zdrój, Świętokrzyskie) prowadzi postępowanie „Świadczenie usług sprzętowo-transportowych przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na…”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 08:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiatowy Zarząd Dróg w Busku -ZdrojuBusko-Zdrój, Świętokrzyskie (powiat Buski →)opublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
10 września 2026, 08:00
4d 10h
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas rozpoczęcia usługi40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 08:00

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    RyzykoPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzętowo-transportowych przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie powiatu buskiego w sezonie zimowym 2026/2027, z dopuszczeniem rozwiązań równoważnych o parametrach technicznych nie gorszych niż wskazane w SWZ i OPZ.

    Źródło: SWZ
  • 2

    ZakresZakres obejmuje pracę posypywarek, pługopiaskarek, pługów ciężkich, równiarki i ładowarki, a w części 1 przewidziano m.in. po 2500 km dla kilku zestawów i po 1000 km dla pługów ciężkich.

  • 3

    ZakresKomunikacja w postępowaniu odbywa się elektronicznie za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, a dokumenty i załączniki przekazuje się jako pliki zgodne z wymaganiami rozporządzeń dotyczących dokumentów elektronicznych i Krajowych Ram Interoperacyjności.

    Źródło: SWZ
  • 4

    ZakresDla wspólnego ubiegania się o zamówienie zamawiający wymaga pełnomocnika i oświadczenia o zakresie rzeczowym realizowanym przez poszczególnych wykonawców, a postępowanie może zostać unieważnione, jeśli środki publiczne nie zostaną przyznane.

  • 5

    RyzykoWadium można wnieść w pieniądzu, gwarancji bankowej, gwarancji ubezpieczeniowej albo poręczeniu, a w przypadku oferty wspólnej zabezpieczenie musi obejmować wszystkich wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

    Źródło: SWZ

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2022, 2023, 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Transport Samochodowy Pojazdami Ciężarowymi Dariusz Syska, który złożył jedyną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Alert e-mail