Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-04-21 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa i montaż stacjonarnych automatów biletowych (biletomatów) w ramach Przebudowy infrastruktury przystankowej realizowanej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”

Zamawiający Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu (Radom, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa i montaż stacjonarnych automatów biletowych (biletomatów) w ramach Przebudowy…”. Termin składania ofert minął 27 kwietnia 2026, 09:00. Wadium: 27 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w RadomiuRadom, Mazowieckieopublikowano 21 kwietnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
27 000 zł
Termin składania ofert
27 kwietnia 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 16 stacjonarnych automatów biletowych wraz z integracją z systemem karty miejskiej i płatności, szkoleniem personelu oraz serwisem gwarancyjnym.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 7 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa i montaż stacjonarnych automatów biletowych (biletomatów) w ramach Przebudowy infrastruktury przystankowej realizowanej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności….

  • 5

    RyzykoWadium: 27 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu

REGON

141100028

Adres

ul. Traugutta 30/30A, 26-600 Radom

Region (NUTS)

PL921 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa i montaż stacjonarnych automatów biletowych (biletomatów) w ramach Przebudowy infrastruktury przystankowej realizowanej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

42933000-5 - Automaty sprzedające

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 27.000,00 PLN (słownie: dwadzieścia siedem tysięcy złotych).

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-04-27 09:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 27.04.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Tak. Wadium określono na 27 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42933000-5 - Automaty sprzedające. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.