Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Świadczenie kompleksowych usług pralniczych dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-47/2026)
Zamawiający Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie kompleksowych usług pralniczych dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie…”. Termin składania ofert minął 8 czerwca 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 8 czerwca 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 597 600 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 maja 2026
Termin ofert: 21 maja 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 maja 2026
Nowy termin: 22 maja 2026 09:00Zmienia wersję 314763-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 maja 2026
Nowy termin: 29 maja 2026 11:00Zmienia wersję 338963-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
27 maja 2026
Nowy termin: 8 czerwca 2026 11:00Zmienia wersję 346059-2026
- Sprostowanie
01 czerwca 2026
Nowy termin: 10 czerwca 2026 11:00Zmienia wersję 359015-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
20 lipca 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 48 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresJedynym kryterium wyboru oferty jest cena, bez punktacji za jakość, terminowość czy ekologię, co premiuje najtańsze rozwiązania spełniające minimalne warunki.
- 4
WarunkiWymagane jest doświadczenie w usługach pralniczych dla placówek medycznych, ale ogłoszenie nie precyzuje minimalnej skali referencji ani konkretnych certyfikatów (np. HACCP, normy prania szpitalnego).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| REGON | 118417683 |
| Adres | ul. Cegłowska 80, 01-809 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie kompleksowych usług pralniczych dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-47/2026) |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho |
| Dodatkowe kody CPV | 98311000-6 - Usługi odbierania prania; 98315000-4 - Usługi prasowania |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-08 11:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.