ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego niesterylnego

Zamawiający Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego niesterylnego”. Termin składania ofert minął 30 czerwca 2025, 09:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
30 czerwca 2025, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 803 670 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie

Miejscowość

Kraków

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego niesterylnego

Główny Kod CPV

33141000

Część nr LOT-0001

Pieluchy, fartuchy i inne produkty

Część nr LOT-0002

Produkty medyczne do EKG

Część nr LOT-0003

Pułapka wodna

Część nr LOT-0004

Osłony materaca

Część nr LOT-0005

Wkład do ssaka, pojemnik

Część nr LOT-0006

Nakłuwacz jednorazowy

Część nr LOT-0007

Produkty medyczne m. in. do respiratora

Część nr LOT-0008

Pojemnik do transportu materiału do badań histopatologicznych

Część nr LOT-0009

Podkłady chłonne

Część nr LOT-0010

Strzygarki, ostrza

Część nr LOT-0011

Wyroby do pobierania krwi

Część nr LOT-0012

Zestaw do toalety jamy ustnej

Część nr LOT-0013

Spodenki do kolonoskopii

Część nr LOT-0014

Produkty medyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany jest złożyć:

1. Formularz ofertowy - załącznik nr 1.A oraz formularz asortymentowo – cenowy – załącznik nr 1.B.

2. Jednolity europejski dokument zamówienia - załącznik nr 2,

3. Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporz.833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania agresji na Ukrainę - załącznik nr 3.

4. Oświadczenie dot. oferowanych produktów (przedmiotowy środek dowodowy) – załącznik nr 5

5. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - załącznik nr 8

6. Prospekty/ katalogi / karty techniczne (przedmiotowy środek dowodowy)
Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych.
Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych:
1) W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu:

1. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego - Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp - dotycząca orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne, tytułem środka karnego, sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.

2. Oświadczenie wykonawcy w sprawie grupy kapitałowej - Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - załącznik nr 6.

3. Odpis lub informacja z KRS lub CEIDG - Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

4. Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu - Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego - załącznik nr 7.
2) Dokumenty Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej:

1. Informacja z odpowiedniego rejestru lub inny równoważny dokument - Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast Informacji z Krajowego Rejestru Karnego składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp - dotycząca orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne, tytułem środka karnego, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem.

2. Dokument potwierdzający, że nie otwarto likwidacji wykonawcy - Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast "Odpisu lub informacji z KRS lub CEIDG" składa dokument lub dokumenty
Szczegółowa informacja na temat dokumentów znajduje się w SWZ.
dostawy sukcesywne wg potrzeb do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia
dostawy sukcesywne wg potrzeb do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia
dostawy sukcesywne wg potrzeb do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia
dostawy sukcesywne wg potrzeb do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141000-00
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
803 670 zł
Próbka: 54 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
229 993 zł2 545 765 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 315 772 zł
Źródło próbki
CPV 33141000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
229 993 zł
Mediana
803 670 zł
Górny kwartyl
2 545 765 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.