ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Przetarg nieograniczony PN/35S/05/2026/KPO na dostawę elektronicznej karty znieczuleń w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. XVI

Zamawiający Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Przetarg nieograniczony PN/35S/05/2026/KPO na dostawę elektronicznej karty znieczuleń w…”. Termin składania ofert minął 9 czerwca 2026, 08:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
9 czerwca 2026, 08:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 905 290 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    11 maja 2026

    Termin ofert: 9 czerwca 2026 08:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    31 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresDostawa elektronicznej karty znieczuleń (Zadanie nr 1) wraz z oprogramowaniem, urządzeniami komputerowymi i pełnym wdrożeniem (montaż, uruchomienie, testy, instruktaż personelu, dokumentacja techniczna i gwarancyjna).

  • 2

    RyzykoWymagane certyfikaty CE, zgodność z normami medycznymi (załącznik nr 8, parametry techniczne), autoryzowany serwis producenta do rozruchu i utrzymania gwarancji, dokumentacja w języku polskim.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail