Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 i A4, drukarki do dyplomów oraz mobilnej
Zamawiający Akademia Sztuki Wojennej (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 i A4, drukarki do dyplomów oraz mobilnej”. Termin składania ofert minął 8 czerwca 2026, 08:00.
- Termin składania ofert
- 8 czerwca 2026, 08:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 203 290 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1861, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
08 maja 2026
Termin ofert: 8 czerwca 2026 08:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
27 sierpnia 2026
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 (format do A3) i A4 (format do A4), drukarek do dyplomów oraz mobilnej drukarki wielofunkcyjnej, zgodnie z wymaganiami SWZ (Specyfikacja Warunków Zamówienia).
- 2
TerminOferty częściowe niedozwolone; brak preferencji dla MŚP; termin realizacji zgodny z SWZ (nieujęty w ogłoszeniu).
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Akademia Sztuki Wojennej |
| REGON | 011574244 |
| Adres | Al. gen. A. Chruściela 103, 00-910 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 i A4, drukarki do dyplomów oraz mobilnej |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30232110-8 - Drukarki laserowe |
| Dodatkowe kody CPV | 42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-08 08:00 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.