Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Ibento Sp. z o.o.· Warszawa
Cena wybranej oferty
649 000 zł
Umowa zawarta
10 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 oferty
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Organizacja, realizacja i obsługa 5 Rodzinnych Eventów Europejskich z okazji akcji „Funduszowy maj” na Dolnym Śląsku w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego

Zamawiający Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja, realizacja i obsługa 5 Rodzinnych Eventów Europejskich z okazji akcji…”, wybierając ofertę wykonawcy Ibento Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 649 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa DolnośląskiegoWrocław, Dolnośląskieopublikowano 7 maja 2026
Cena wybranej oferty
649 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Konkurencja: 4 złożone oferty, najtańsza i najdroższa niejawne, 0 odrzuconych

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ibento Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 3

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 649 000,00 zł.

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.

  • 5

    Wykonawca: [Nazwa niejawna], NIP: [niejawne], siedziba: Wrocław (Dolnośląskie)

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

REGON

931934644

Adres

50-411 Wrocław

Region (NUTS)

PL514 – Dolnośląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Organizacja, realizacja i obsługa 5 Rodzinnych Eventów Europejskich z okazji akcji „Funduszowy maj” na Dolnym Śląsku w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

Dodatkowe kody CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne; 39522530-1 - Namioty; 79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Liczba złożonych ofert

4

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 056 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 040 zł376 941 zł
Rozstęp międzykwartylowy
308 901 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 040 zł
Mediana
201 056 zł
Górny kwartyl
376 941 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 649 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ibento Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.