Odnawialne źródła energii w Gminie Kramsk – II edycja
Zamawiający Gmina Kramsk (Kramsk, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odnawialne źródła energii w Gminie Kramsk – II edycja”, wybierając ofertę wykonawcy ANTINUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Cena wybranej oferty: 18 359 498 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 18 359 498 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=731, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 stycznia 2026
Termin ofert: 27 lutego 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 lutego 2026
Nowy termin: 5 marca 2026 09:00Zmienia wersję 46614-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 marca 2026
Nowy termin: 12 marca 2026 09:00Zmienia wersję 110792-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
06 maja 2026
3 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy ANTINUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Radziwiłłów).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 18 359 498,28 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
- 4
Specyfika: realizacja obejmuje 223 instalacje fotowoltaiczne, 89 magazynów energii, 6 instalacji publicznych, 87 pomp ciepła, 22 kolektorów i 16 kotłów na pellet z 5-letnią gwarancją serwisową
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Kramsk |
| NIP | 6652733513 |
| Adres | ul. Chopina 12, 62-511 Kramsk |
| Region (NUTS) | PL414 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Odnawialne źródła energii w Gminie Kramsk – II edycja |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09332000-5 - Instalacje słoneczne |
| Dodatkowe kody CPV | 42511110-5 - Pompy grzewcze; 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach; 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne; 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego; 45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego; 45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia; 45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych; 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 51112000-0 - Usługi instalowania sprzętu sterowania i przesyłu energii elektrycznej; 31422000-0 - Zestawy baterii; 31430000-9 - Akumulatory elektryczne; 31700000; 45331000 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →