AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Budowa instalacji fotowoltaicznej na obiektach użyteczności publicznej – Centrum Wsparcia Społecznego „Na Targówku”

Zamawiający Centrum Wsparcia Społecznego "Na Tragówku" (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Budowa instalacji fotowoltaicznej na obiektach użyteczności publicznej – Centrum Wsparcia…”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Centrum Wsparcia Społecznego "Na Tragówku"Warszawa, Mazowieckieopublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 275 829 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
15 września 2026, 09:00
11d 6h
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas realizacji zamówienia40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 15 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie robót budowlanych, elektrycznych i montażowych polegających na montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Centrum Wsparcia Społecznego „Na Targówku”.

  • 2

    KryteriaRealizacja trwa 60 dni, a kryteria oceny ofert obejmują cenę 60% oraz czas realizacji zamówienia 40%.

  • 3

    ZakresZamówienie obejmuje wszelkie dostawy materiałów i urządzeń oraz roboty potrzebne do wykonania kompletnej i gotowej do użytkowania instalacji fotowoltaicznej.

  • 4

    ZakresZamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu, ale przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne nie zostaną przyznane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Wsparcia Społecznego "Na Tragówku"

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 527773889

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piotra Wysockiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-371

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22 277 54 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.natargowku@um-warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.natargowku.waw.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Budowa instalacji fotowoltaicznej na obiektach użyteczności publicznej – Centrum Wsparcia Społecznego „Na Targówku”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5841cf8b-882e-4483-b066-c18e8b6070e5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413526

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00089867/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Wykonanie instalacji fotowoltaicznej na budynku Centrum Wsparcia Społecznegho "Na Targówku"

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5841cf8b-882e-4483-b066-c18e8b6070e5

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5841cf8b-882e-4483-b066-c18e8b6070e5

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
2. Ogłoszenie o zamówieniu, SWZ, zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postepowaniem będą udostępniane na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5841cf8b-882e-4483-b066-c18e8b6070e5.
3. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
4. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia):
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5841cf8b-882e-4483-b066-c18e8b6070e5
5. Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”).

Szczegółowe informacje dot. komunikacji elektronicznej zostały zawarte w Rozdziale IX SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zawarto w SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

2

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1 Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie robót budowlanych, elektrycznych i montażowych polegających na montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku, zgodnie z dokumentacją projektową, obowiązującymi przepisami prawa, normami technicznymi, zasadami wiedzy technicznej oraz wymaganiami producentów zastosowanych urządzeń.
1.2 Zamówienie ma charakter kompleksowy i obejmuje wszelkie czynności, dostawy materiałów, urządzeń oraz robót niezbędnych do wykonania kompletnej, sprawnej i gotowej do użytkowania instalacji fotowoltaicznej.
1.3 Dokumentacja projektowa stanowi integralną część opisu przedmiotu zamówienia. Wszystkie rozwiązania w niej zawarte są wiążące dla Wykonawcy, z zastrzeżeniem pkt 13.8 niniejszego OPZ.
1.4 Wszystkie roboty objęte przedmiotem zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane, właściwymi Polskimi Normami lub normami je zastępującymi, zasadami wiedzy technicznej oraz wytycznymi producentów zastosowanych materiałów i urządzeń.

Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ – Parametry Techniczne i załącznik nr 6 – Projektorowe Postanowienia umowy.

4.2.6.)Główny kod CPV

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Określono w SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas realizacji zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1.Wykaz podmiotowych środków dowodowych (aktualnych na dzień ich złożenia) składanych na wezwanie Zamawiającego przez Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona w celu potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu.
1.1. Oświadczenie o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej (w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp) z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej(wg wzoru stanowiącego Załącznik Nr 5 do SWZ).
Uwaga!
W przypadku składania oferty przez Wykonawców występujących wspólnie, dokument, o którym mowa powyżej, musi złożyć każdy z
Wykonawców występujących wspólnie.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

nie dotyczy

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Zawarto w SWZ.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Określono w SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-15 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5841cf8b-882e-4483-b066-c18e8b6070e5

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-15 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09331200-0Słoneczne moduły fotoelektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
275 829 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
211 838 zł807 880 zł
Rozstęp międzykwartylowy
596 043 zł
Źródło próbki
CPV 09331200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
211 838 zł
Mediana
275 829 zł
Górny kwartyl
807 880 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 15.09.2026, 09:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Centrum Wsparcia Społecznego "Na Tragówku" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09331200-0 (Słoneczne moduły fotoelektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.