- Umowa zawartaCzęść 1Unima-Pol Sp. z o.o.· Zielona GóraCena wybranej oferty35 186 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3Unima-Pol Sp. z o.o.· Zielona GóraCena wybranej oferty53 550 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 5Unima-Pol Sp. z o.o.· Zielona GóraCena wybranej oferty29 159 zł2 oferty
Ogłoszenie TED
Zamawiający 4 Regionalna Baza Logistyczna (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 117 894 zł. Złożono 6 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 117 894 zł
- Liczba ofert
- 6 ofertłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=840, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
55 wpisów- Wynik postępowania
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
13 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
15 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
22 stycznia 2021
- Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
26 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
29 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
05 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
05 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
10 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
12 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
17 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
23 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
10 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Zamiar zawarcia umowy
16 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
17 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
16 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
20 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.