Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 269789-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zaprojektowanie i wybudowanie inwestycji pn. „Rewitalizacja obszarów zdegradowanych w Kazimierzu Biskupim cechujących się negatywnym wpływem sektora wydobywczo-energetycznego”

Zamawiający Gmina Kazimierz Biskupi (Kazimierz Biskupi, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zaprojektowanie i wybudowanie inwestycji pn. Rewitalizacja obszarów zdegradowanych w…”. Termin składania ofert minął 14 maja 2026, 09:30. Wadium: 1 100 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina Kazimierz BiskupiKazimierz Biskupi, Wielkopolskieopublikowano 5 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 676 558 zł
Wadium
1 100 000 zł
Termin składania ofert
14 maja 2026, 09:30
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa rewitalizacja terenu o powierzchni ok. 10 ha, obejmująca m.in. budowę stadionu 700-lecia z boiskiem głównym (nawierzchnia naturalna), boiskiem treningowym (syntetyczna), kompleksem lekkoatletycznym (400m bieżnia, skocznie, rzutnia), budynkiem szatniowym z trybuną, pumptrackiem, stawem rekreacyjnym, nowym układem drogowym i oświetleniem zewnętrznym z instalacją fotowoltaiczną.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 15 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresDozwolone są oferty częściowe; preferencje dla MŚP w zakresie podwykonawstwa; ryzyko opóźnień związane z uzyskaniem decyzji administracyjnych (poza środowiskowymi); unikalna cecha: integracja rozwiązań ekologicznych (fotowoltaika, retencja wód opadowych).

  • 5

    RyzykoWadium: 1 100 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail