Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby systemu EZD RP - projekt Transformacja cyfrowa i ekspansja e-usług w Bielsku-Białej
Zamawiający Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej (Bielsko-Biała, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby systemu EZD RP - projekt Transformacja…”, wybierając ofertę wykonawcy Inprosystem Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 431 560 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 431 560 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=330, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 lutego 2026
Termin ofert: 23 marca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 lutego 2026
Zmienia wersję 118543-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 marca 2026
Nowy termin: 30 marca 2026 10:00Zmienia wersję 123256-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 marca 2026
Nowy termin: 1 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 200903-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
04 maja 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Inprosystem Sp. z o.o. (Bielsko- Biała).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 431 560,00 zł.
- 3
KryteriaKryterium oceny ofert w tym przetargu była wyłącznie cena.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej |
| NIP | 9372686990 |
| Adres | pl. Ratuszowy 9, 43-300 Bielsko-Biała |
| Region (NUTS) | PL225 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby systemu EZD RP - projekt Transformacja cyfrowa i ekspansja e-usług w Bielsku-Białej |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 478 324 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →