Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie systemu Zintegrowana Karta Mieszkańca w ramach projektu pn.: „Transformacja cyfrowa i ekspansja e-usług w Bielsku-Białej”
Zamawiający Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej (Bielsko-Biała, Śląskie) prowadzi postępowanie „Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie systemu Zintegrowana Karta Mieszkańca w ramach…”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 10:00. Planowany budżet: 1 292 478 zł. Wadium: 30 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 1 292 478 zł
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 21 września 2026, 10:0016d 8h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=203, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,2 ofertaograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 sierpnia 2026
Termin ofert: 21 września 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
02 września 2026
Zmienia wersję 575556-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie systemu Zintegrowana Karta Mieszkańca wraz z elementami: portalem informacyjnym, panelem użytkownika, panelem partnera, panelem administracyjnym UMBB, aplikacją mobilną i aplikacją weryfikującą.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje prace analityczne, projekt graficzny, UX/UI, integracje, dokumentację techniczną i użytkowania, szkolenia, utrzymanie systemu, opiekę gwarancyjną, rozwój w oparciu o godziny rozwojowe oraz bieżącą konserwację.
- 3
Zakresramach prawa opcji wykonawca ma zaprojektować, wykonać, przetestować i wdrożyć dwukierunkowy interfejs integracyjny API REST w formacie JSON pomiędzy Systemem Moje-BB a Systemem Poboru Opłat oraz wizualizację aktywnego biletu w MZK.
- 4
Zakresdokumentacji wskazano, że rozwiązanie ma zawierać oznakowanie graficzne wymagane dla produktu projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 9 orzeczeń KIO; w 2 sprawach odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej |
| NIP | 9372686990 |
| Adres | pl. Ratuszowy 9, 43-300 Bielsko-Biała |
| Region (NUTS) | PL225 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie systemu Zintegrowana Karta Mieszkańca w ramach projektu pn.: „Transformacja cyfrowa i ekspansja e-usług w Bielsku-Białej” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 64216200-5 - Elektroniczne usługi informacyjne |
| Dodatkowe kody CPV | 42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia; 72416000-9 - Dostawcy usług aplikacyjnych; 30233300-4 - Czytniki kart inteligentnych; 30237131-6 - Karty elektroniczne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 1 292 478 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium, tj. warunkiem uczestnictwa w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest wniesienie wadium na rzecz Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. 2. Zamawiający określa kwotę wadium w wysokości 30 000,00 zł. 3. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą Szczegóły w SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-21 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →