Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup i dostawa sprzętu medycznego jałowego jednorazowego użytku oraz niejałowego - 27 Pakietów
Zamawiający Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-curie (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu medycznego jałowego jednorazowego użytku oraz niejałowego - 27…”. Termin składania ofert minął 8 czerwca 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 8 czerwca 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 074 026 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2290, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
30 kwietnia 2026
Termin ofert: 8 czerwca 2026 09:00 - Sprostowanie
29 maja 2026
Nowy termin: 10 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 299865-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
15 lipca 2026
2 oferty1 wykonawcaZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawców
30 lipca 2026
17 ofert11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
20 sierpnia 2026
6 ofert4 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
14 ofert4 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
Zakrespakietów sprzętu medycznego jałowego i niejałowego jednorazowego użytku, w tym cewniki, rękawice chirurgiczne oraz igły do biopsji, dostarczanych w ramach 27 odrębnych LOT-ów.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE |
| NIP | 7781342057 |
| Adres | ul. Garbary 15, 61-866 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa sprzętu medycznego jałowego jednorazowego użytku oraz niejałowego - 27 Pakietów |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33690000-3 - Różne produkty lecznicze |
| Dodatkowe kody CPV | 33141200-2 - Cewniki; 33141000; 33141420-0 - Rękawice chirurgiczne; 33141323-0 - Igły do biopsji |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-08 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.