Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 2.800.000,00 zł., w tym na pokrycie planowanego deficytu Gminy Dwikozy w 2024 roku w kwocie 1.482.000,00 zł i spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów w wysokości 1.318.000,00 zł
Zamawiający Gmina Dwikozy (Dwikozy, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 2.800.000,00 zł., w tym na pokrycie…”, wybierając ofertę wykonawcy BANK SPÓŁDZIELCZY W SANDOMIERZU. Cena wybranej oferty: 1 765 653 zł. Złożono 2 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 1 765 653 zł
- Liczba ofert
- 2 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=121, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 października 2024
Termin ofert: 22 listopada 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
20 listopada 2024
Nowy termin: 26 listopada 2024 12:00Zmienia wersję 3c444738-51ee-466d-9b04-fa6e0ccf5c87-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
26 listopada 2024
Nowy termin: 28 listopada 2024 12:00Zmienia wersję 0776ea65-18af-4d64-a59a-40107cd757a2-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
16 stycznia 2025
2 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy BANK SPÓŁDZIELCZY W SANDOMIERZU (Sandomierz).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 765 653,46 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | GMINA DWIKOZY |
| Miejscowość | Dwikozy |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 2.800.000,00 zł., w tym na pokrycie planowanego deficytu Gminy Dwikozy w 2024 roku w kwocie 1.482.000,00 zł i spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów w wysokości 1.318.000,00 zł |
| Główny Kod CPV | 66113000-5 - Usługi udzielania kredytu |
| Część nr LOT-0001 | Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 2.800.000,00 zł., w tym na pokrycie planowanego deficytu Gminy Dwikozy w 2024 roku w kwocie 1.482.000,00 zł i spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów w wysokości 1.318.000,00 zł |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.