- Umowa zawartaCzęść 2PPHU "BRODEX" Sp. z o.o.· ZabrzeCena wybranej oferty1 033 759 zł
- Umowa zawartaCzęść 1SWORD Sp. z o.o.· GdyniaCena wybranej oferty1 067 713 zł
- Umowa zawartaCzęść 3PPUH MACPOL Sp. z o.o.· Ruda ŚląskaCena wybranej oferty800 468 zł
- UnieważnionaCzęść 4
- UnieważnionaCzęść 5
Dostawa narzędzi metalowych do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.
Zamawiający Polska Grupa Górnicza S.A. (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa narzędzi metalowych do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 901 939 zł.
- Łączna wartość ofert
- 2 901 939 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=330, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 października 2024
Termin ofert: 13 listopada 2024 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
07 maja 2025
4 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Polska Grupa Górnicza S.A. |
| Miejscowość | Katowice |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa narzędzi metalowych do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4. |
| Główny Kod CPV | 42630000-1 - Obrabiarki do obróbki metali |
| Część nr LOT-0001 | Zadanie nr 30, 31 - Dostawa narzędzi metalowych do skrawania |
| Część nr LOT-0002 | Zadanie nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 28, 29 - Dostawa narzędzi metalowych do skrawania |
| Część nr LOT-0003 | Zadanie nr 16, 32 - Dostawa narzędzi metalowych do skrawania |
| Część nr LOT-0004 | Zadanie nr 27 - Dostawa narzędzi metalowych do skrawania |
| Część nr LOT-0005 | Zadanie nr 13, 15, 19, 21, 26- Dostawa narzędzi metalowych do skrawania |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →