- Umowa zawartaCzęść 1FERRIT s.r.o.· Frýdlant nad OstravicíCena wybranej oferty434 790 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Sandvik Polska Sp. z o. o. Oddział Mining and Rock Solutions· TychyCena wybranej oferty60 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Compensus Sp. z o. o.· Piekary ŚląskieCena wybranej oferty1 120 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Hydrotech S.A. - Zadanie nr 4· RybnikCena wybranej oferty1 267 668 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Hydrotech S.A. - Zadanie nr 5· RybnikCena wybranej oferty200 000 zł1 oferta
Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek dla Oddziałów PGG S.A. z podziałem na zadania
Zamawiający Polska Grupa Górnicza S.A. (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek dla Oddziałów PGG S.A. z podziałem na zadania”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 3 082 458 zł. Złożono 5 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 3 082 458 zł
- Liczba ofert
- 5 ofertłącznie, 5 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 lutego 2026
Termin ofert: 27 marca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
31 sierpnia 2026
5 ofert4 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 4 wykonawców: FERRIT s.r.o. (Frýdlant nad Ostravicí), Sandvik Polska Sp. z o. o. Oddział Mining and Rock Solutions (Tychy), Compensus Sp. z o. o. (Piekary Śląskie) oraz Hydrotech S.A. - Zadanie nr 4 (Rybnik).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 082 458,20 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Polska Grupa Górnicza S.A. |
| NIP | 6342834728 |
| Adres | 40 - 039 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług serwisowych spągoładowarek dla Oddziałów PGG S.A. z podziałem na zadania |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | FERRIT s.r.o., Frýdlant nad Ostravicí |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 434 790 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-30+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Sandvik Polska Sp. z o. o. Oddział Mining and Rock Solutions, Tychy (NIP: 5211010771) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 60 000 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-30+02:00 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Compensus Sp. z o. o., Piekary Śląskie (NIP: 6482239500) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 1 120 000 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-30+02:00 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Hydrotech S.A. - Zadanie nr 4, Rybnik (NIP: 6420000211) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 1 267 668 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2025-07-30+02:00 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | Hydrotech S.A. - Zadanie nr 5, Rybnik (NIP: 6420000211) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 200 000 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-30+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →