ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4

Zamawiający Polska Grupa Górnicza S.A. (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr…”. Termin składania ofert minął 13 listopada 2024, 08:00. Wadium: 600 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Polska Grupa Górnicza S.A.Katowice, Śląskieopublikowano 22 października 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
600 zł
Termin składania ofert
13 listopada 2024, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    22 października 2024

    Termin ofert: 13 listopada 2024 08:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    07 maja 2025

    4 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Polska Grupa Górnicza S.A.

Miejscowość

Katowice

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4

Główny Kod CPV

42630000-1 - Obrabiarki do obróbki metali

Część nr LOT-0001

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Część nr LOT-0002

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Część nr LOT-0003

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Część nr LOT-0004

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Część nr LOT-0005

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Część nr LOT-0006

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Część nr LOT-0007

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Część nr LOT-0008

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Część nr LOT-0009

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Część nr LOT-0010

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Część nr LOT-0011

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Część nr LOT-0012

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Część nr LOT-0013

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Część nr LOT-0014

Dostawa narzędzi do skrawania metali dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-4.

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

600 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Kolejność podejmowania czynności przez Zamawiającego. 1. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 2. Po złożeniu ofert zamawiający dokona badania i oceny ofert, w tym poprawy omyłek zgodnie z art. 223 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych. Jeżeli wykonawca nie złożył tych środków wraz z ofertą lub są one niekompletne Zamawiający wezwie do ich uzupełnienia. Złożone na wezwanie Zamawiającego przedmiotowe środki dowodowe muszą być aktualne na dzień ich złożenia. 4. Po przeprowadzaniu aukcji elektronicznej oraz ustaleniu, która z ofert została najwyżej oceniona, Zamawiający zgodnie z art. 126 ustawy Pzp wezwie wykonawcę, który złożył tę ofertę, do przedstawienia JEDZ oraz podmiotowych środków dowodowych.

1. Termin płatności faktur wynosi 30 dni od daty doręczenia Zamawiającemu faktury wystawionej na podstawie dokumentu odbioru przedmiotu zamówienia potwierdzonego przez Zamawiającego.

2. Wyklucza się stosowanie zaliczek i przedpłat.

1. Termin płatności faktur wynosi 30 dni od daty doręczenia Zamawiającemu faktury wystawionej na podstawie dokumentu odbioru przedmiotu zamówienia potwierdzonego przez Zamawiającego.

2. Wyklucza się stosowanie zaliczek i przedpłat.

1. Termin płatności faktur wynosi 30 dni od daty doręczenia Zamawiającemu faktury wystawionej na podstawie dokumentu odbioru przedmiotu zamówienia potwierdzonego przez Zamawiającego.

2. Wyklucza się stosowanie zaliczek i przedpłat.

1. Termin płatności faktur wynosi 30 dni od daty doręczenia Zamawiającemu faktury wystawionej na podstawie dokumentu odbioru przedmiotu zamówienia potwierdzonego przez Zamawiającego.

2. Wyklucza się stosowanie zaliczek i przedpłat.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

42630000-1Obrabiarki do obróbki metali
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.