Pełnienie funkcji inżyniera projektu dla zadań związanych z inwestycjami w obrębie Katowickiego Inteligentnego Systemu Monitoringu i Analizy (KISMiA)
Zamawiający Miasto Katowice (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Pełnienie funkcji inżyniera projektu dla zadań związanych z inwestycjami w obrębie…”. Termin składania ofert minął 29 maja 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 29 maja 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1493, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
29 kwietnia 2026
Termin ofert: 29 maja 2026 09:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
17 lipca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPełnienie funkcji inżyniera projektu dla inwestycji w Katowickim Inteligentnym Systemie Monitoringu i Analizy (KISMiA), obejmujące przygotowanie dokumentacji przetargowej (opis przedmiotu zamówienia, kosztorysy) oraz wsparcie techniczne na etapie postępowań o udzielenie zamówień publicznych dotyczących m.in. zakupu 2+9 punktów kamerowych, serwerów, macierzy, przełączników sieciowych oraz usług utrzymaniowych.
- 2
WarunkiOferty częściowe niedozwolone; preferowane zaangażowanie MŚP z doświadczeniem w projektach publicznych; kluczowe ryzyka: konieczność szybkiego przygotowania dokumentacji przetargowej oraz nadzór nad terminową realizacją inwestycji miejskich.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miasto Katowice |
| REGON | 276255387 |
| Adres | ul. Młyńska 4, 40-098 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Pełnienie funkcji inżyniera projektu dla zadań związanych z inwestycjami w obrębie Katowickiego Inteligentnego Systemu Monitoringu i Analizy (KISMiA) |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71300000-1 - Usługi inżynieryjne |
| Dodatkowe kody CPV | 72000000; 72224000-1 - Usługi doradcze w zakresie zarządzania projektem |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-29 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →