Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa pomocy dydaktycznych, w ramach projektu „Zielona transformacja w toruńskich przedszkolach”.
Zamawiający Toruńskie Centrum Usług Wspólnych (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa pomocy dydaktycznych, w ramach projektu Zielona transformacja w toruńskich…”. Termin składania ofert minął 13 maja 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 13 maja 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=395, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 kwietnia 2026
Termin ofert: 8 maja 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 kwietnia 2026
Nowy termin: 13 maja 2026 10:00Zmienia wersję 230789-2026
- Sprostowanie
12 maja 2026
Nowy termin: 18 maja 2026 08:00Zmienia wersję 290230-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
KryteriaKryteria oceny ofert: Oferowana cena - 60%.
- 2
ZakresOferty częściowe dozwolone (8 niezależnych części), preferencja dla MŚP, realizacja w ramach projektu „Zielona transformacja”, ekologiczny aspekt dostaw (gleby, narzędzia ogrodnicze) może być dodatkowym atutem.
- 3
WarunkiBrak wymagań technicznych/regulacyjnych poza standardami bezpieczeństwa dla sprzętu edukacyjnego i zabawek (CE, normy PN-EN). Doświadczenie w dostawach do placówek oświatowych mile widziane, ale nie obligatoryjne.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Toruńskie Centrum Usług Wspólnych |
| NIP | 8792688682 |
| Adres | pl. Katarzyny Św 9, 87-100 Toruń |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa pomocy dydaktycznych, w ramach projektu „Zielona transformacja w toruńskich przedszkolach”. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 38510000-3 - Mikroskopy; 48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego; 37524100-8 - Gry edukacyjne; 37524000-7 - Gry; 37524200-9 - Gry planszowe; 39142000-9 - Meble ogrodowe; 14212400-4 - Gleby; 38653400-1 - Ekrany projekcyjne; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 30195910-4 - Tablice do pisania; 44211500-7 - Szklarnie; 39161000-8 - Meble przedszkolne; 37520000-9 - Zabawki; 16160000-4 - Różny sprzęt ogrodniczy; 44511200-7 - Narzędzia ogrodnicze |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-13 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.