Świadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców (nauka języka polskiego)
Zamawiający Urząd do Spraw Cudzoziemców (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców (nauka języka…”, wybierając ofertę wykonawcy Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL. Cena wybranej oferty: 3 434 470 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 3 434 470 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=797, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 lutego 2026
Termin ofert: 24 lutego 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 lutego 2026
Nowy termin: 27 lutego 2026 10:00Zmienia wersję 92627-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 lutego 2026
Nowy termin: 5 marca 2026 10:00Zmienia wersję 129567-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
27 kwietnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL (Ożarów Mazowiecki).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 434 470,00 zł.
- 3
Postępowanie dotyczyło świadczenia usług edukacyjnych w zakresie nauki języka polskiego na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Urząd do Spraw Cudzoziemców |
| NIP | 5262548316 |
| Adres | Koszykowa 16, 00-564 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców (nauka języka polskiego) |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →