Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
STENA Recycling sp. z o.o.· Warszawa
Cena wybranej oferty
300 zł
Umowa zawarta
20 marca 2025
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Zagospodarowanie odpadów komunalnych, pochodzących z terenu m.st. Warszawy

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie odpadów komunalnych, pochodzących z terenu m.st. Warszawy”, wybierając ofertę wykonawcy STENA Recycling sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 300 zł.

Cena wybranej oferty
300 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

14 wpisów
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    05 sierpnia 2024

    Termin ofert: 3 września 2024 11:00
    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  2. Sprostowanie

    29 sierpnia 2024

    Nowy termin: 17 września 2024 11:00

    Zmienia wersję 468950-2024

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  3. Sprostowanie

    12 września 2024

    Nowy termin: 30 września 2024 11:00

    Zmienia wersję 519094-2024

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  4. Sprostowanie

    26 września 2024

    Nowy termin: 10 października 2024 11:00

    Zmienia wersję 548019-2024

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  5. Sprostowanie

    01 października 2024

    Nowy termin: 17 października 2024 11:00

    Zmienia wersję 579560-2024

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  6. Sprostowanie

    16 października 2024

    Nowy termin: 30 października 2024 11:00

    Zmienia wersję 587842-2024

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  7. Sprostowanie

    29 października 2024

    Nowy termin: 7 listopada 2024 11:00

    Zmienia wersję 624419-2024

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  8. Sprostowanie

    31 października 2024

    Nowy termin: 14 listopada 2024 11:00

    Zmienia wersję 655604-2024

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  9. Sprostowanie

    12 listopada 2024

    Nowy termin: 21 listopada 2024 11:00

    Zmienia wersję 664421-2024

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  10. Sprostowanie

    18 listopada 2024

    Nowy termin: 28 listopada 2024 11:00

    Zmienia wersję 689229-2024

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wynik: wybrano wykonawcę

    11 marca 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wynik: wybrano wykonawców

    25 marca 2025

    2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wynik: wybrano wykonawców

    31 marca 2025

    3 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 maja 2025

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STENA Recycling sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 300,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o.

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Zagospodarowanie odpadów komunalnych, pochodzących z terenu m.st. Warszawy

Główny Kod CPV

90513000

Część nr LOT-0008

Zadanie 8 - Zagospodarowanie odpadów komunalnych w planowanej ilości maksymalnej 20 000 Mg

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Uwaga: 1) W sekcji 6 - Wyniki wskazano wartość wszystkich umów przyznanych w tym zawiadomieniu wraz ze wznowieniami. Wartość wszystkich umów przyznanych w tym zawiadomieniu bez wznowień wynosi: 200,00 Złoty. 2)
W sekcji 6.1.2 - Informacja o zwycięzcach w zakresie zadania 8 wskazano wartość przetargu wraz ze wznowieniami. Wartość przetargu bez wznowień wynosi: 200,00 Złoty.
Dotyczy sekcji 5.1.3 ogłoszenia - Szacowany okres obowiązywania: Uwaga: Przedmiot zamówienia realizowany będzie przez okres 12 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia. Z uwagi na konieczność rozliczenia umowy, będzie ona obowiązywała do upływu okresu 20 miesięcy liczonego od dnia rozpoczęcia Okresu realizacji zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90513000-66
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
729 494 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
392 670 zł4 017 567 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 624 897 zł
Źródło próbki
CPV 90513· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
392 670 zł
Mediana
729 494 zł
Górny kwartyl
4 017 567 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.