Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość wybranych ofert
147 600 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Via Ambra Sebastian Grabiński· Gdańsk
    Cena wybranej oferty
    147 600 zł
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 3
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzenia robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Złotoryja w ramach projektu Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3)

Zamawiający Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Złotoryja (Złotoryja, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 147 600 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość ofert
147 600 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.

  • 2

    Do przetargu zgłosiło się 6 wykonawców.

  • 3

    Wykonawcą zamówienia został wybrany "PROJEKT SANIT" Sp. z o.o. Sp. K.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Złotoryja

NIP

6940003629

Adres

ul. Staszica 18, 59-500 Złotoryja

Region (NUTS)

PL515 – Dolnośląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzenia robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Złotoryja w ramach projektu Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3)

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Dodatkowe kody CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 71242000; 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część RES-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert

2

Część RES-0002 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert

1

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
  2. 2.
    Zamawiający zgodnie z art. 95 ust. 1 PZP wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. jedn. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465). Rodzaj czynności niezbędnych do realizacji zamówienia przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę to czynności przy opracowaniu i sporządzeniu projektu budowlanego
  3. 3.
    Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przez Wykonawcę, którego oferta została uznana za najkorzystniejszą - 5 % ceny łącznej wynikającej z oferty.
  4. 4.
    Przedmiot zamówienia podzielono na następujące etapy:
    Etap I – wykonanie koncepcji projektowej - przedstawienie wstępnych rozwiązań (minimum dwóch wariantów) projektowych wraz z wstępnym oszacowaniem kosztów - najpóźniej do 40 dni od dnia podpisania umowy z Wykonawcą,
    Etap II – wykonanie kompletnej dokumentacji wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia robót do 18 miesięcy od dnia podpisania umowy,
    Etap III - sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie zgodności robót budowlanych z dokumentacją - od dnia rozpoczęcia robót budowlanych nieprzerwanie do momentu odbioru końcowego i uzyskania pozwolenia na użytkowanie włącznie, nie dłużej jednak niż do 30 czerwca 2028 roku (wskazana data jest związana z upływem terminu rozliczenia umowy o dofinansowanie projektu).
  5. 5.
    Zamawiający dopuszcza zmiany w umowie opisane w Zał. 10 do SWZ - wzór umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zak…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
244 496 zł
Próbka: 69 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
114 000 zł375 662 zł
Rozstęp międzykwartylowy
261 662 zł
Źródło próbki
CPV 71322000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
114 000 zł
Mediana
244 496 zł
Górny kwartyl
375 662 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Złotoryja prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Złotoryja.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 147 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Via Ambra Sebastian Grabiński (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.