Konsorcjum, pozostali wykonawcy: TOMIX Tomasz Dąbrowski
Zapewnienie przenośnych urządzeń do bezprzewodowej komunikacji służących do obsługi odwiedzających, obsługi punktów wydawania i odbioru urządzeń, dezynfekcji urządzeń oraz kierowania ruchem odwiedzających w wyznaczonych strefach/stanowiskach.”
Zamawiający Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu (Oświęcim, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie przenośnych urządzeń do bezprzewodowej komunikacji służących do obsługi…”, wybierając 2 wykonawców. Cena wybranej oferty: 17 712 000 zł.
- Cena wybranej oferty
- 17 712 000 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=801, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 listopada 2023
Termin ofert: 20 grudnia 2023 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 grudnia 2023
Zmienia wersję 690897-2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
08 maja 2024
2 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
13 maja 2024
2 wykonawcówZmienia wersję 273655-2024
Otwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: SONUS sp. z o.o. (Kraków) oraz TOMIX Tomasz Dąbrowski (Opole).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 17 712 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem