- Umowa zawartaCzęść 1FONT2 Piotr Cerkiewnik Sp.j.· BiałystokCena wybranej oferty2269 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 2Syriana Joanna Fischer· GdańskCena wybranej oferty2640 zł4 oferty
- UnieważnionaCzęść 32 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4SYNTIS Sp. z o.o.· GrabówkaCena wybranej oferty12 318 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 5FONT2 Piotr Cerkiewnik Sp.j.· BiałystokCena wybranej oferty2777 zł4 oferty
Dostawa sprzętu komputerowego - ZK-DZP.262.121.2025
Zamawiający Politechnika Białostocka (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego - ZK-DZP.262.121.2025”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 20 004 zł. Złożono 20 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 20 004 zł
- Liczba ofert
- 20 ofertłącznie, 5 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 grudnia 2025
Termin ofert: 13 stycznia 2026 10:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
15 kwietnia 2026
3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Inny powód.
- 2
OfertyDla poszczególnych części zamówienia złożono od 2 do 5 ofert.
- 3
KryteriaJedynym kryterium oceny ofert była cena.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Politechnika Białostocka |
| REGON | 000001672 |
| Adres | ul.Wiejska 45a, 15-351 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu komputerowego - ZK-DZP.262.121.2025 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy |
| Dodatkowe kody CPV | 30231300-0 - Monitory ekranowe; 30213100-6 - Komputery przenośne; 30213000-5 - Komputery osobiste |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 4 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.