ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

„USŁUGA KOMPLEKSOWEJ ZABUDOWY I WYPOSAŻENIA STOISKA PRZEZNACZONEGO DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO NA TARGACH PRZEMYSŁU BUDOWLANEGO NORDBYGG 2026 W DNIACH 21 – 24 KWIETNIA 2026 ROKU W SZTOKHOLMIE (SZWECJA)”

Zamawiający Województwo Świętokrzyskie Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego (Kielce, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „USŁUGA KOMPLEKSOWEJ ZABUDOWY I WYPOSAŻENIA STOISKA PRZEZNACZONEGO DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z…”. Termin składania ofert minął 3 lutego 2026, 11:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
3 lutego 2026, 11:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 434 000 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    05 stycznia 2026

    Termin ofert: 3 lutego 2026 11:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    31 marca 2026

    3 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 21.04.2026 – 11.05.2026.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena oferty (brutto) (C).

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: USŁUGA KOMPLEKSOWEJ ZABUDOWY I WYPOSAŻENIA STOISKA PRZEZNACZONEGO DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO NA TARGACH PRZEMYSŁU BUDOWLANEGO NORDBYGG 2026 W DNIACH 21 – 24….

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Województwo Świętokrzyskie Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Miejscowość

Kielce

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

„USŁUGA KOMPLEKSOWEJ ZABUDOWY I WYPOSAŻENIA STOISKA PRZEZNACZONEGO DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO NA TARGACH PRZEMYSŁU BUDOWLANEGO NORDBYGG 2026 W DNIACH 21 – 24 KWIETNIA 2026 ROKU W SZTOKHOLMIE (SZWECJA)”

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw

Dodatkowe kody CPV

63000000

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • Art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowy opis podstawy wykluczenia wskazany został w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), rozdział VI pkt 1 ppkt. 1.2. Wymagane dokumenty na wykazanie braku podstaw do wykluczenia wskazane zostały w rozdziale VIII SWZ
  • Art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowy opis podstawy wykluczenia wskazany został w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), rozdział VI pkt 1 ppkt. 1.1. Wymagane dokumenty na wykazanie braku podstaw do wykluczenia wskazane zostały w rozdziale VIII SWZ
  • Art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowy opis podstawy wykluczenia wskazany został w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), rozdział VI pkt 1 ppkt. 1.2. Wymagane dokumenty na wykazanie braku podstaw do wykluczenia wskazane zostały w rozdziale VIII SWZ
  • Art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowy opis podstawy wykluczenia wskazany został w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), rozdział VI pkt 1 ppkt. 1.2. Wymagane dokumenty na wykazanie braku podstaw do wykluczenia wskazane zostały w rozdziale VIII SWZ.
  • Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowy opis podstawy wykluczenia wskazany został w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), rozdział VI pkt 1 ppkt. 1.1. Wymagane dokumenty na wykazanie braku podstaw do wykluczenia wskazane zostały w rozdziale VIII SWZ
  • Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowy opis podstawy wykluczenia wskazany został w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), rozdział VI pkt 1 ppkt. 1.1. Wymagane dokumenty na wykazanie braku podstaw do wykluczenia wskazane zostały w rozdziale VIII SWZ
  • Art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowy opis podstawy wykluczenia wskazany został w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), rozdział VI pkt 1 ppkt. 1.2. Wymagane dokumenty na wykazanie braku podstaw do wykluczenia wskazane zostały w rozdziale VIII SWZ
  • Art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowy opis podstawy wykluczenia wskazany został w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), rozdział VI pkt 1 ppkt. 1.1. Wymagane dokumenty na wykazanie braku podstaw do wykluczenia wskazane zostały w rozdziale VIII SWZ
  • Art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowy opis podstawy wykluczenia wskazany został w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), rozdział VI pkt 1 ppkt. 1.1. Wymagane dokumenty na wykazanie braku podstaw do wykluczenia wskazane zostały w rozdziale VIII SWZ
  • Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowy opis podstawy wykluczenia wskazany został w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), rozdział VI pkt 1 ppkt. 1.1. Wymagane dokumenty na wykazanie braku podstaw do wykluczenia wskazane zostały w rozdziale VIII SWZ. Przesłanki dot
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-02-03 11:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79956000-0Usługi w zakresie organizacji targó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
434 000 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
209 150 zł1 000 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
790 850 zł
Źródło próbki
CPV 79956000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
209 150 zł
Mediana
434 000 zł
Górny kwartyl
1 000 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 03.02.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Województwo Świętokrzyskie Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.