„KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA UDZIAŁU W 14. TARGACH EKOSTYL W BIELSKU-BIAŁEJ”
Zamawiający Województwo Świętokrzyskie-Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) prowadzi postępowanie „KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA UDZIAŁU W 14. TARGACH EKOSTYL W BIELSKU-BIAŁEJ”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 15 września 2026, 11:0010d 13h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 226 085 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
17 sierpnia 2026
Termin ofert: 15 września 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja udziału w 14. Targach EKOSTYL w Bielsku-Białej, obejmująca wynajem powierzchni wystawienniczej, zabudowę stoiska oraz transport, nocleg i wyżywienie.
- 2
ZakresRealizacja jest przewidziana na 20.11.2026, 22.11.2026 r. w Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej.
- 3
KryteriaKryterium oceny ofert stanowi cena wykonania zamówienia.
- 4
WarunkiZamawiający wymaga wadium, a szczegółowe warunki udziału i podstawy wykluczenia odsyłają do SWZ.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 5,0 ofert na postępowanie przy 212 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 8 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Województwo Świętokrzyskie-Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach |
| NIP | 9591506120 |
| Adres | al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA UDZIAŁU W 14. TARGACH EKOSTYL W BIELSKU-BIAŁEJ” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane (szczegóły w dokumentacji) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-15 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.