Usługa realizacji kompletnej scenotechniki na Tarczyński Arena Wrocław oraz na wybranych punktach na trasie 12. Tarczyński Nocnego Wrocław Półmaratonu.
Zamawiający Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa realizacji kompletnej scenotechniki na Tarczyński Arena Wrocław oraz na wybranych…”, wybierając ofertę wykonawcy Events Media Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 1 968 000 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 1 968 000 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=546, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 lutego 2026
Termin ofert: 17 marca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
14 kwietnia 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Events Media Sp. z o.o. (Wrocław).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 968 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
- 4
przetargu na realizację scenotechniki dla Tarczyński Arena Wrocław i Nocnego Wrocław Półmaratonu wyłoniono jednego wykonawcę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław |
| NIP | 8982197958 |
| Adres | ul. al. I.J. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa realizacji kompletnej scenotechniki na Tarczyński Arena Wrocław oraz na wybranych punktach na trasie 12. Tarczyński Nocnego Wrocław Półmaratonu. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez |
| Dodatkowe kody CPV | 32322000-6 - Urządzenia multimedialne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.