- Umowa zawartaCzęść 1MediaNet Software Development Sp. z o.o.· Wieliczka1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Medinco Sp. z o.o.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SPÓŁKA Z O.O.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Getinge Polska Sp. z o.o.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 17Getinge Polska Sp. z o.o.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6WERFEN POLSKA SP. Z O.O.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7MEDICAVERA Sp z o. o.· SZCZECIN1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9MEDICAVERA Sp z o. o.· SZCZECIN1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 8Viridian Polska Sp. z o.o.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 14Viridian Polska Sp. z o.o.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 15BitBlue Frost Krzysztof i Justyna Chomiuk Sp. J.· Suszec1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 20Medicom Sp. z o.o.· Zabrze1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 22Medicom Sp. z o.o.· Zabrze1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10Medtronic Poland Sp. z o.o.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11Medtronic Poland Sp. z o.o.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 16Resculine Sp. z o. o.· Zielona Góra1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 12Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy Tomyśl1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 21Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy Tomyśl1 oferta
- UnieważnionaCzęść 5
- UnieważnionaCzęść 13
- UnieważnionaCzęść 18
- UnieważnionaCzęść 19
- UnieważnionaCzęść 23
- UnieważnionaCzęść 25
- Umowa zawartaCzęść 24Przedsiębiorstwa NOVAX Sp. z o. o.· Bydgoszcz1 oferta
DZP.242.441.2025 Dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego do wyposażenia nowej sali operacyjnej (sala hybrydowa dla kardiologii/kardiochirurgii)
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im Jana Mikulicza - Radeckiego We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „DZP.242.441.2025 Dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego do wyposażenia nowej sali…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 19 ofert.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
- Liczba ofert
- 19 ofertłącznie, 25 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 listopada 2025
Termin ofert: 5 grudnia 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 grudnia 2025
Nowy termin: 15 grudnia 2025 10:00Zmienia wersję 730740-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
09 kwietnia 2026
19 ofert13 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
- 2
KryteriaJedynym kryterium oceny ofert była cena.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIU |
| NIP | 8981816856 |
| Adres | ul. Borowska 213, 50-556 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DZP.242.441.2025 Dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego do wyposażenia nowej sali operacyjnej (sala hybrydowa dla kardiologii/kardiochirurgii) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne; 33123210-3 - Urządzenia do monitorowania czynności serca; 33172000-6 - Urządzenia do anestezji i resuscytacji; 38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy; 33141620-2 - Zestawy medyczne; 33182100-0 - Defibrylatory; 33161000-6 - Urządzenia elektrochirurgiczne; 33182200-1 - Urządzenia do stymulacji pracy serca; 33194000-6 - Urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji; 33193000; 33197000-7 - Medyczne urządzenia komputerowe; 33157810-6 - Urządzenia do terapii tlenowej; 33192000-2 - Meble medyczne; 33169000-2 - Przyrządy chirurgiczne; 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci; 34911100-7 - Wózki; 48810000-9 - Systemy informacyjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0016 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0017 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0018 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0019 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0020 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0021 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0022 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0023 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0024 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0026 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0026 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.