Opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa infrastruktury tymczasowej w Toruniu z. 11903
Zamawiający Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa infrastruktury tymczasowej w Toruniu z.…”. Termin składania wniosków minął 24 stycznia 2025, 10:00.
- Termin składania wniosków
- 24 stycznia 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4119, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
14 stycznia 2025
Termin ofert: 24 stycznia 2025 10:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Bydgoszczy |
| Miejscowość | Bydgoszcz |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa infrastruktury tymczasowej w Toruniu z. 11903 |
| Główny Kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Część nr LOT-0001 | Opracowanie dokumentacji projektowej i budowa infrastruktury tymczasowej w Toruniu z. 11903 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | zgodnie z dokumentacją |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura ograniczona |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.