Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-04-02 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej oraz zakup usługi konsultacji eksperckich wraz z migracją systemów informatycznych opartych o technologię Oracle do chmury

Zamawiający Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej oraz zakup usługi…”. Termin składania ofert minął 4 maja 2026, 11:30.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
4 maja 2026, 11:30
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

16 wpisów
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    02 kwietnia 2026

    Termin ofert: 4 maja 2026 11:30
  2. Sprostowanie

    29 kwietnia 2026

    Nowy termin: 11 maja 2026 11:30

    Zmienia wersję 229004-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  3. Sprostowanie

    07 maja 2026

    Nowy termin: 18 maja 2026 09:30

    Zmienia wersję 294292-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  4. Sprostowanie

    15 maja 2026

    Nowy termin: 22 maja 2026 09:30

    Zmienia wersję 314564-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  5. Sprostowanie

    20 maja 2026

    Nowy termin: 29 maja 2026 11:30

    Zmienia wersję 332519-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  6. Sprostowanie

    27 maja 2026

    Nowy termin: 3 czerwca 2026 11:30

    Zmienia wersję 343401-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  7. Sprostowanie

    28 maja 2026

    Nowy termin: 10 czerwca 2026 11:30

    Zmienia wersję 361117-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  8. Sprostowanie

    05 czerwca 2026

    Nowy termin: 22 czerwca 2026 11:30

    Zmienia wersję 364432-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  9. Sprostowanie

    17 czerwca 2026

    Nowy termin: 10 lipca 2026 11:30

    Zmienia wersję 388097-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  10. Sprostowanie

    08 lipca 2026

    Nowy termin: 24 lipca 2026 11:30

    Zmienia wersję 416016-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  11. Sprostowanie

    13 lipca 2026

    Nowy termin: 30 lipca 2026 11:30

    Zmienia wersję 471463-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  12. Sprostowanie

    28 lipca 2026

    Nowy termin: 7 sierpnia 2026 11:30

    Zmienia wersję 481217-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  13. Sprostowanie

    30 lipca 2026

    Nowy termin: 17 sierpnia 2026 11:30

    Zmienia wersję 519748-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  14. Sprostowanie

    14 sierpnia 2026

    Nowy termin: 26 sierpnia 2026 11:30

    Zmienia wersję 527176-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  15. Sprostowanie

    24 sierpnia 2026

    Nowy termin: 2 września 2026 11:30

    Zmienia wersję 563978-2026

    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  16. Sprostowanie

    31 sierpnia 2026

    Nowy termin: 9 września 2026 11:30

    Zmienia wersję 581981-2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    RyzykoPrzedmiotem zamówienia jest zakup usługi Oracle PaaS & IaaS Universal Credit (lub równoważnej) wraz z konsultacjami eksperckimi i migracją systemów do chmury na 48 miesięcy.

  • 2

    RyzykoZamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne dla Oracle PaaS & IaaS Universal Credit, ale wymagane jest szczegółowe udokumentowanie spełniania kryteriów równoważności.

  • 3

    ZakresZamówienie obejmuje opcję zwiększenia liczby Universal Credits o dodatkowe 3 500 000 jednostek.

  • 4

    ZakresWymagane jest świadczenie usług konsultacji eksperckich w trybie 24/7.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

NIP

5251000810

Adres

aleja Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej oraz zakup usługi konsultacji eksperckich wraz z migracją systemów informatycznych opartych o technologię Oracle do chmury

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

Dodatkowe kody CPV

48610000-7 - Systemy baz danych; 72416000-9 - Dostawcy usług aplikacyjnych; 72415000-2 - Usługi hostingowe dla stron WWW; 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

Szacunkowa wartość zamówienia

11 302 533 PLN

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • Art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych z późniejszymi zmianami (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) dalej jako "ustawa Pzp"
  • Art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.
  • Art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
  • Art. 108 ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy Pzp
  • 1. Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g), pkt 2 i pkt 4 ustawy Pzp; 2. Art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. 2024 poz. 507); 3. art. 5k rozporządzen
  • Art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
  • Art. 108 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ustawy Pzp
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-05-04 11:30

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72310000-1Usługi przetwarzania danych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Krajowa Izba Odwoławcza

Wyrok KIO w sprawie tego przetargu

W tym postępowaniu wykonawcy złożyli odwołania do KIO. Zobacz, jak Izba rozstrzygnęła sprawę.

Zobacz wszystkie wyroki KIO →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 04.05.2026, 11:30. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72310000-1 - Usługi przetwarzania danych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.