Dostawa licencji oprogramowania pocztowo-biurowego MS Office oraz MS Access lub równoważnego.
Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa licencji oprogramowania pocztowo-biurowego MS Office oraz MS Access lub…”. Termin składania ofert minął 30 stycznia 2025, 12:00. Wadium: 1 200 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 518 984 zł
- Wadium
- 1 200 000 zł
- Termin składania ofert
- 30 stycznia 2025, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1563, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 grudnia 2024
Termin ofert: 14 stycznia 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
09 stycznia 2025
Nowy termin: 20 stycznia 2025 12:00Zmienia wersję 763485-2024
Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
14 stycznia 2025
Nowy termin: 30 stycznia 2025 12:00Zmienia wersję 11418-2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
21 lutego 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
RyzykoPrzedmiot zamówienia: Dostawa licencji oprogramowania pocztowo-biurowego MS Office oraz MS Access lub równoważnego.
- 2
RyzykoWadium: 1 200 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem