Rozbudowa systemów medycznych HIS, digitalizacja dokumentacji medycznej oraz zadania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Zamawiający 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Rozbudowa systemów medycznych HIS, digitalizacja dokumentacji medycznej oraz zadania…”. Termin składania ofert minął 3 kwietnia 2026, 08:00.
- Termin składania ofert
- 3 kwietnia 2026, 08:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=219, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 lutego 2026
Termin ofert: 27 marca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 marca 2026
Nowy termin: 1 kwietnia 2026 08:00Zmienia wersję 141301-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
27 marca 2026
Nowy termin: 3 kwietnia 2026 08:00Zmienia wersję 190491-2026
- Wynik: wybrano wykonawców
21 maja 2026
5 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów medycznych HIS, digitalizacja dokumentacji medycznej oraz zwiększenie cyberbezpieczeństwa szpitala, podzielone na 5 części (LOT).
- 2
ZakresWymagane jest spełnienie warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 108 i 109 ustawy Pzp oraz brak podstaw do wykluczenia z art. 7 ustawy o przeciwdziałaniu agresji na Ukrainę.
- 3
ZakresFinansowanie zamówienia pochodzi ze środków UE.
- 4
WarunkiWymagane dokumenty na etapie składania ofert to m.in. JEDZ, oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia, formularz oferty i zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (jeśli dotyczy).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| REGON | 090538318 |
| Adres | Powstańców Warszawy 5, 85-681 Bydgoszcz |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Rozbudowa systemów medycznych HIS, digitalizacja dokumentacji medycznej oraz zadania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 72000000 |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. a) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. b, f) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. c) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. d) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. e) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. g) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. h) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt. 3 oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp. Podstawy wykluczenia wskazane w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
- art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-03 08:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.