ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa wraz z instalacją i wdrożeniem komponentów infrastruktury IT oraz przeniesienie baz danych na nowe środowisko wraz z konfiguracją, strojeniem, replikacją oraz niezbędnymi licencjami.

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Dostawa wraz z instalacją i wdrożeniem komponentów infrastruktury IT oraz przeniesienie…”. Termin składania ofert minął 27 kwietnia 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 27 marca 2026
Termin składania ofert
27 kwietnia 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    27 marca 2026

    Termin ofert: 27 kwietnia 2026 10:00
  2. Wynik: bez wyboru

    19 sierpnia 2026

    1 oferta
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i wdrożenie komponentów infrastruktury IT oraz migracja baz danych do nowego środowiska wraz z konfiguracją i licencjami.

  • 2

    ZakresZamówienie podzielone jest na dwie części: dostawę i wdrożenie infrastruktury IT (12 miesięcy) oraz przeniesienie baz danych (18 miesięcy).

  • 3

    ZakresZamówienie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej.

  • 4

    KryteriaJedynym kryterium oceny ofert jest cena.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

REGON

000293976

Adres

ul. Żołnierska 18, 10-561 Olsztyn

Region (NUTS)

PL622 – Warmińsko-mazurskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa wraz z instalacją i wdrożeniem komponentów infrastruktury IT oraz przeniesienie baz danych na nowe środowisko wraz z konfiguracją, strojeniem, replikacją oraz niezbędnymi licencjami.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne

Dodatkowe kody CPV

72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-04-27 10:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48800000-6Systemy i serwery informacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 27.04.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.