Dostawa wraz z instalacją i wdrożeniem komponentów infrastruktury IT – powtórka 2.
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadzi postępowanie „Dostawa wraz z instalacją i wdrożeniem komponentów infrastruktury IT – powtórka 2”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 7 września 2026, 10:004d 14h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=203, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
21 sierpnia 2026
Termin ofert: 7 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją i wdrożeniem komponentów infrastruktury IT w jednej części.
- 2
TerminTermin realizacji wynosi 8 miesięcy.
- 3
ZakresZamówienie obejmuje realizację w ramach projektu „Wdrożenie e-usług i poprawa dojrzałości cyfrowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie poprzez rozbudowę infrastruktury IT” współfinansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027.
- 4
ZakresFinansowanie ze środków UE jest wskazane w ogłoszeniu, a ofertę ocenia się wyłącznie według ceny.
Kontekst Atlasu
- Zamawiający podchodzi do tego zamówienia po raz kolejny; poprzednie postępowanie zakończyło się unieważnieniem.
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 30,8 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 40% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie |
| REGON | 000293976 |
| Adres | ul. Żołnierska 18, 10-561 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa wraz z instalacją i wdrożeniem komponentów infrastruktury IT – powtórka 2. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-07 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →