Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-03-26 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup portalu 3D i e-usług w ramach projektu "Rozwój elektronicznych usług świadczonych przez Miasto Gorzów Wielkopolski- etap III.

Zamawiający Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego (Gorzów Wielkopolski, Lubuskie) prowadził postępowanie „Zakup portalu 3D i e-usług w ramach projektu "Rozwój elektronicznych usług świadczonych…”. Termin składania ofert minął 23 kwietnia 2026, 09:00. Wadium: 2 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Urząd Miasta Gorzowa WielkopolskiegoGorzów Wielkopolski, Lubuskieopublikowano 26 marca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 487 650 zł
Wadium
2 zł
Termin składania ofert
23 kwietnia 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie portalu 3D oraz e-usług dla Miasta Gorzów Wielkopolski, obejmujące dostawę oprogramowania, pozyskanie danych (fotorejestracja, inwentaryzacja, digitalizacja decyzji), wytworzenie e-usług, wdrożenie i utrzymanie systemu oraz zapewnienie hostingu w chmurze.

  • 2

    ZakresKluczowe wymagania obejmują dostarczenie zintegrowanego oprogramowania do zarządzania infrastrukturą drogową i przestrzenią miejską, działającego w przeglądarce bez wtyczek, oraz zgodność wdrożonych usług z ITIL w zakresie zarządzania usługami IT.

  • 3

    ZakresCzas trwania zamówienia/umowy wynosi 8 miesięcy. Wykonawca powinien zaplanować zasoby i harmonogram prac, aby zmieścić się w tym terminie.

  • 4

    ZakresZamówienie realizowane będzie w województwie lubuskim (NUTS: PL431). Oferenci z innych regionów powinni wziąć to pod uwagę przy kalkulacji kosztów i planowaniu logistyki.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Krajowa Izba Odwoławcza

NIP

5262239325

Adres

ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup portalu 3D i e-usług w ramach projektu "Rozwój elektronicznych usług świadczonych przez Miasto Gorzów Wielkopolski- etap III.

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

Dodatkowe kody CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

1. Zamawiający nie żąda wniesienia wadium. 2. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 2 % zaoferowanej ceny całkowitej podanej w ofercie. Szczegółowe regulacje z tego zakresu znajdują się w dokumentach zamówienia.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-04-23 09:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72263000-6Usługi wdrażania oprogramowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
487 650 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
405 396 zł1 515 359 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 109 962 zł
Źródło próbki
CPV 72263000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
405 396 zł
Mediana
487 650 zł
Górny kwartyl
1 515 359 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 23.04.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorzów Wielkopolski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.